Kalk Yerine Yat - Şermin Yaşar - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kalk Yerine Yat  –  Şermin Yaşar

Kalk Yerine Yat – Şermin Yaşar

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Ocak 20th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 168
Yazar: Şermin Yaşar

443 Kişi Tarafından Görüldü

Kalk Yerine Yat-Şermin Yaşar; Hayat bazen bir uyku sersemliğiyle karşılar bizi. Üstümüze bir ağırlık basar olmayacak yerde uyuyakalırız tutulup kalır her yanımız. Ve evet herkes gününbirinde yerini bulur.

Şermin Yaşar’dan sağda solda uyuyakalmaktan tutulup kalmış günün birinde uyanıp yerini bulmuş insanların sıradan ve bir o kadar da olağanüstü öyküleri…

Yazar Hakkında

1982 Berlin doğumlu olan Şermin Yaşar, Türk Dili ve Edebiyatı mezunudur. Yüksek lisansını yine edebiyat alanında yapan yazar, reklam ve medya sektöründe metin yazarlığı, reklam yazarlığı, kreatif direktörlük yapmıştır.

Çocuk edebiyatına Çok Hayal Kuran Çocuk, Oyun Takvimi, Dedemin Bakkalı, Dedemin Bakkalı Çırak, Tilki Masalları, Cingo, Kuş Masalları, Abartma Tozu, Bizimki, Oh Ne Âlâ Memleket eserlerini kazandırmıştır.

Tarihi Hoşça Kal Lokantası, Göçüp Gidenler Koleksiyoncusu ve Gelirken Ekmek Al isimli öykü kitaplarının yazarı olan Şermin Yaşar üç çocuk annesidir. Yazar son kitabı Deli Tarla ile 2020 Sait Faik Hikâye Ödülü’ne layık görülmüştür.

Bir önceki yazımız olan Ya Biz Olursak - Adam Silvera- Becky Albertalli başlıklı kitabımızda Ya Biz Olursak, Ya Biz Olursak ekitap indir ve Ya Biz Olursak ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.