Kağıt Prenses - Erin Watt - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kağıt Prenses – Erin Watt

Kağıt Prenses – Erin Watt

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Mayıs 7th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 312
Yazar: Erin Watt

633 Kişi Tarafından Görüldü

 

Kağıt Prenses; Bu Kraliyetler seni bitirecek…

 

Ella Harper hayatta kalan, pragmatik bir iyimser. Bütün hayatını huysuz annesiyle kasabadan kasabaya taşınarak, geçimini sağlamak için mücadele ederek ve bir gün bataklıktan çıkacağına inanarak geçirdi. Annesinin ölümünden sonra Ella gerçekten yalnızdır. Callum Royal ortaya çıkana, Ella’yı yoksulluktan kurtarıp ondan nefret eden beş oğlunun arasında lüks malikanesine fırlatana kadar.

 

Her Kraliyet çocuğu bir öncekinden daha çekicidir, ancak hiçbiri onu geldiği kenar mahallelere geri göndermeye kararlı olan Reed Royal kadar çekici değildir. Reed onu istemiyor.

 

Kraliyet ailesine ait olmadığını söylüyor. O doğru olabilir. Varlık. Aşırı. Aldatma. Ella’nın şimdiye kadar deneyimlediği hiçbir şeye benzemiyor ve Kraliyet sarayındaki zamanından sağ çıkacaksa, kendi Kraliyet kararnamelerini yayınlamayı öğrenmesi gerekecek.

Bir önceki yazımız olan Kızıl Kahkaha - Leonid Andreev başlıklı kitabımızda Kızıl Kahkaha - Leonid Andreev, Kızıl Kahkaha - Leonid Andreev ekitap indir ve Kızıl Kahkaha - Leonid Andreev ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Kağıt Prenses – Erin Watt” için 2 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.