Josh ve Hazel'ın Sevgili Olmama Rehberi - Christina Lauren - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Josh ve Hazel’ın Sevgili Olmama Rehberi – Christina Lauren

Josh ve Hazel’ın Sevgili Olmama Rehberi – Christina Lauren

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Kasım 8th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 309
Yazar: Christina Lauren

2.618 Kişi Tarafından Görüldü

Biz Sadece Arkadaşız.

Eğer yeterince tekrarlarlarsa belki gerçek olurdu.

Hazel Bradford, basit bir kadın olmadığını biliyordu ve hiç şaşırtıcı olmayan bir biçimde, çoğu erkek de şansını denemeye pek hevesli değildi. Evinde beslediği hayvan ordusundan korkmayanları da patavatsızlıklarıyla kaçırmayı başarıyordu. Eh, eğlenceden anlamıyorlarsa kendileri kaybederdi.

Josh Im, Hazel’la üniversite dönemlerinde tanışmış ve onun en ele avuca sığmaz zamanlarına yakından şahit olmuştu. Uçarı ama temiz kalpli bu kadınla seneler sonra tekrar karşılaştığında, tepetaklak olmuş hayatına onun sayesinde biraz olsun renk gelmişti.

Belki de esas sorun, aşkı çok yanlış yerlerde aramalarıydı.

Özet

Hazel Camille Bradford, alması gerekli olan çok şey olduğunu biliyor ve açıkçası çoğu erkek bu mücadeleye hazır değil. Evcil hayvan ordusu ve saçma sapan heyecan onları koşturmazsa, filtresiz olması hassas bir anda eksiksiz olarak yanlış şeyi söyleyeceği manasına gelir.

Onların kaybı. Dürüst eğlence arayan iyi bir ruhtur. Josh Im, Hazel’ı, çılgın şakacılığının onun yumuşak kısıtlamasıyla bütünüyle uyumsuz olduğunu kanıtladığı kolejden beri tanıyor.

Tanıştıkları ilk geceden – ayakkabılarına zarafetle kustuktan – ameliyat sonrası puslu bir haldeyken ona anlaşılmaz bir e-posta gönderdiği zamana kadar, Josh daima Hazel’i bir akrandan çok bir gösteri olarak düşünmüştür. Ama şimdi, on yıl sonra, aldatan bir kız arkadaşın hayatını alt üst etmesinden sonra, Hazel ile çıkmak temiz bir nefes almaktır. Josh ve Hazel’ın randevusu değil.

En azından birbirimizi değil.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Josh ve Hazel’ın Sevgili Olmama Rehberi – Christina Lauren” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.