Jonah (Styclar Efsanesi) - Nikki Kelly - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Jonah (Styclar Efsanesi) –  Nikki Kelly

Jonah (Styclar Efsanesi) – Nikki Kelly

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Mart 24th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 219
Yazar: Nikki Kelly

222 Kişi Tarafından Görüldü

Jonah (Styclar Efsanesi) , Lailah’ı daha da karanlık bir kötülüğün iştahından kurtaran Vampirdir: Vampir Safkanlar.

 

Ama Jonah’ı kurtarmak için, Lailah evrenle bir anlaşma yapmak zorundaydı – onun varlığı onun için. Şimdi üçüncü boyutta kaybolan Jonah, çok geç olmadan onu bulmalıdır. Dünya’ya döndüğünüzde, tüm dünyalardan gelen güçler son savaşa hazırlanıyor…

 

Cennetin Cehennemle buluştuğu yerde, Lailah son bir duruş sergilemeli ve imkansız bir seçim yapmalıdır: Gabriel mi yoksa Jonah mı?

 

Styclar Saga’nın çarpıcı sonuyla okuyucular bir kez daha beklenmedik şeyler beklemelidir.

 

özet

 

Jonah’ta, Yaratılış ve Cennet Bahçesi’nin muhteşem bir şekilde yazılmış yeniden tasavvuruyla başlıyoruz. Boyutların ve içinde var olan her şeyin nasıl meydana geldiğinin hakikatini nihayet burada öğreniyoruz.

 

Gabriel’de kaldığımız yerden hızla devam ediyoruz. Lailah gemisini seçti ve üçüncü boyut için kendi hayatını feda etmek pahasına da olsa onun kurtarıldığını görmeye kararlı. Lailah, Jonah’ı kurtardıktan sonra üçüncü boyut ile dünya arasındaki yarıkları kapatmak ve sevdiği herkesi kurtarmak için ölmeye hazırdır.

 

Kurtarıcı olarak etrafta dolanan Lailah, iki yarısını uzlaştırmakla mücadele ediyor: melek ve iblis ve gerçekten insan olmanın ne anlama geldiği.

Bir önceki yazımız olan Alfa Kralı'nın Eşi - Jessıca Hall başlıklı kitabımızda Alfa Kralı'nın Eşi, Alfa Kralı'nın Eşi ekitap indir ve Alfa Kralı'nın Eşi ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.