Jason (Anita Blake 23) - Laurel K.Hamilton - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Jason (Anita Blake 23) – Laurel K.Hamilton

Jason (Anita Blake 23) – Laurel K.Hamilton

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2014
Eklenme: Nisan 2nd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 166
Yazar: Laurel K.Hamilton

334 Kişi Tarafından Görüldü

 

 

Jason (Anita Blake 23) ; “Zevki acıdan almak, ya aldığınız ya da alamayacağınız bir şeydir. Onu alırsanız, açıklamaya gerçekten ihtiyacınız yoktur, çünkü ne kadar iyi hissettirdiğini bilirsiniz ve eğer almazsanız o zaman” hiçbir konuşma seni mantıklı olduğuna ikna edemez.”

 

Ama bazen açıklanamaz olanı açıklamak zorundasın, özellikle de hayatının aşkının anlaması gerekiyorsa, yoksa seni terk edecekse. Jason Schuyler, Anita Blake’in en iyi arkadaşlarından ve faydaları olan en sevdiği kurt adamlardan biridir. JJ, New York’taki en iyi bale topluluklarından birinde dans eden çocukluktan beri sevgilisidir. O başarılı, güzel ve onun için de çıldırıyor. İkisi de tek eşli olmak istemiyor, peki yanlış giden ne olabilir?

 

Jason’ın aşk ve esaret ihtiyacını karşılayamadığı gibi. JJ, Jason’ın karşılayamadığı bir ihtiyaç için başka bir yere gitmekten neden memnun olmadığını anlamıyor, bu yüzden Jason, Anita’dan açıklamasına yardım etmesini istiyor.

 

Anita, şimdiye kadarki tek kadın sevgilisi Jade ile kendi ilişkisini büyütüyor. Jason, JJ’nin Anita’ya garip açıklamalarında yardımcı olurken, kız sorunuyla ilgili yardım edebileceğini öne sürüyor. Anita’nın hayatındaki diğer birkaç sevgilinin cesaretlendirmesiyle gönülsüzce kabul eder ve JJ hiçbirinin asla unutamayacağı bir deneyim için şehre uçmayı planlar.

Bir önceki yazımız olan Yaz Kızı (Kötü Bir Güzel Hikaye) - Melissa Marr başlıklı kitabımızda Yaz Kızı (Kötü Bir Güzel Hikaye), Yaz Kızı (Kötü Bir Güzel Hikaye) ekitap indir ve Yaz Kızı (Kötü Bir Güzel Hikaye) ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Jason (Anita Blake 23) – Laurel K.Hamilton” için 2 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.