İskoç Savaşçı - Monica McCarty - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

İskoç Savaşçı – Monica McCarty

İskoç Savaşçı – Monica McCarty

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Nisan 2017
Eklenme: Ocak 7th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 424
Yazar: Monica McCarty

3.971 Kişi Tarafından Görüldü

İskoçya’nın en güçlü klanının en meşhur savaşçısı Jamie Campbell, İskoç topraklarındaki diğer klanların kanunsuzlarına ve zorbalarına karşı koymak için gereken her şeyi yapmaya hazırdır. Adaleti sağlamak, hayatta kendine biçtiği roldür ve bazen bunu yapmanın yolu, başka klanlarla güç birliğine gitmenin önünü açacak evliliklerden geçer.


Jamie Campbell’in de görev niteliğinde bir evlilik gerçekleştirmesi, küçük gruplar halinde İskoç topraklarına dağılmış klanların korunması ve İskoç topraklarında adaletin sağlanması için şart olmuştur.


Öte yandan Campbell soyadına kendini bildi bileli düşman olan Caitrina Lamont, söz konusu güç birliği için Jamie Campbell tarafından eş olarak seçilmiştir. Tabii Jamie’nin her şeyden önce Caitrina’yı bu evliliğe ikna etmesi gerekir. Onu ikna etmeye çalışırken görev aşkıyla Caitrina’ya karşı duymaya başladığı tutku arasında kalan Jamie için zor günler başlamıştır.

“Caitrina için hala her şey çok basitti- ilk baştan beri böyleydi. Yüzeyin ilerisini göremiyordu.”


Caitrina, bana göre kitabın başından beri tutarsız davranan bir karakterdi ve daha ilk sahnelerde bile ona hiç ısınamamıştım. Şımarık ve ilgilendiği tek şey elbise kumaşları olan bir kızdı ve gördüğü herkesten derin bir saygı bekleyip bu saygıyı kendisinin göstermeyişi hiç hoş değildi. Jamie’yle ilk tanıştığında bir ağaç dalında asılı duruyordu ve doğru bir şekilde yardım istemek yerine, sanki adam onu kurtarmak zorundaymış gibi davranıyordu. Üstelik olayları o kadar basit düşünüyordu ki, çıldıracaktım.

Bir insanın kötüyse gerçekten kötü, iyiyse de saf iyi olduğuna inanıyordu ve aksini de bir türlü kabul etmiyordu.
Masal mı be bu?
Üstelik Jamie’ye o kadar çektirdi ki, taş olsa çatlardı. Jamie’nin sadaketle, kan bağıyla ve fedakarlıkla bağlı olduğu üstüne -kuzenine- olan nefretini sürekli Jamie’ye yöneltiyordu ve adamı yaralayıp duruyordu. Yerel halkın Jamie’ye taktığı Fedai, İnfazcı gibi kaba lakapları kullanarak adamı aşağılıyor, görevini küçümsüyor ve sırf soyadı yüzünden adamı yargılayıp duruyordu. Ki o lakapların o adama takılmasının tek sebebi de Jamie’nin İskoçya’daki kanunsuzları yakalamak, yasaları uygulamak ve İskoçya’ya güvenli bir düzenin yerleşmesini sağlamak için çalışmasıydı. 

 

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“İskoç Savaşçı – Monica McCarty” için 6 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.