İntikamın Sırrı (Sır 1) - Öykü Odabaş - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

İntikamın Sırrı (Sır 1) –  Öykü Odabaş

İntikamın Sırrı (Sır 1) – Öykü Odabaş

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Mart 6th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 435
Yazar: Öykü Odabaş

1.816 Kişi Tarafından Görüldü

Bir adamın çocukluğuyla büyüyen bir intikam için yapabilecekleri hakkında bir fikriniz var mı?

Toprak’ın intikamı dinecek gibi değildi. Çocukluğu elinden alınan bir adamdı o. Acılarla büyüyen kardeşi ve arkadaşları ile birlikte sır dolu intikam planlarını uygularken, gerçekten suçlu olanı mı cezalandıracaktı peki?

Herkesin bildiğinden başla bir çocukluk geçiren Duru, bu intikamın tam ortasında asıl intikamı alınacak kişi olabilir miydi?

Tüm bu soruların ve imkânsızlığından büyük bir tutkuyla birbirine çekilen büyük bir aşkın cevaplarını bu romanda okuyabilirsiniz. Bittiğine üzüleceğiniz bir romanı rafa kaldırırken kahramanlarının aklınızda kalacağından eminiz.

“Farkındaydım kızın halinin, ama ateş saçan masmavi gözleri ve çelimsiz vücudu ile beş adama karşı böyle bir çıkış yapınca, üstelik işkencecisi olmuş beş adama… hayattan ne kadar vazgeçmiş olduğunu gördüm. Ve bu tarif edemediğim şekilde içimi çok acıttı. Kızı kırıp parçalara ayırmış ve tüm dünyasını elinden almıştık. Şimdi de eşek gibi, elimizden geldiğince tamir edecektik.”

Sana nasıl çaresizce âşık olduğumun hâlâ farkında değilsin!

İNTİKAMIN SIRRI Wattpad’in en çok okunan yazarı ÖYKÜ ODABAŞ KANNECİ’den!

Özet

Duru Zafer Erkin’in gerçek kızı olarak biliniyordu. Bu yüzden intikam planı yapmış Toprak,Batı,Demir, Poyraz ve Rüzgar tarafından kaçırıldığında neden kaçırıldığını anlamamıştı.

Başına neler geleceğini bilmiyordu. Önce psikolojik ve üzerinde derin yaralar açan bu beş adam daha sonra Zafer Erkin’in kızı olmadığını öğrendiklerinde hepsi Duru’yu benimserler.Duru için onlar titanlardı. En çokta Toprak. Aşık olmaya başlamıştır.

Bir süre sonra aralarına Şule katılır. Bir gün zafer Erkin’in karısı Duruya mektup yazar gerçek annesi olduğunu, babasının başkası olduğunu ve Poyraz adında abi olduğunu yazmıştı. Herkes çok şaşırdı. Ve olaylar devam etti. Zafer Erkin yine durmamıştı. Bizim titanlar ne pahasına olursa olsun onu bulmak ve tekrar iyileştirmek zorundaydılar

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.