İntikam (Blood for Blood 1) - Catherine Doyle - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

İntikam (Blood for Blood 1) – Catherine Doyle

İntikam (Blood for Blood 1) – Catherine Doyle

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Şubat 26th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 280
Yazar: Catherine Doyle

634 Kişi Tarafından Görüldü

İntikam (Blood for Blood 1); Kan Dökülecek, Kalpler Kırılacak: Savaşan iki aile arasında şiddetli bir rekabet yaşanırken, aşık olmak Sophie’nin yapabileceği en ölümcül şeydir. Günümüz Chicago’sunun dışında geçen destansı bir başlangıç.

Sophie için, Cedar Hill’de ailesinin lokantasında garsonluk yaptığı ve en iyi arkadaşı Millie ile takıldığı başka bir yavaş, sıcak yaz gibi geliyor. Ama sonra biri, bloğun yukarısındaki uzun süredir terk edilmiş malikaneye taşınır – her biri bir öncekinden daha ateşli beş İtalyan kardeşten oluşan bir aile.

Karamel gözlü Nicoli’ye karşı koyamayan Sophie, kendisini ona aşık olurken ve uyarı işaretlerini kasten görmezden gelirken bulur.

  • Nic’in boğumları neden kesik ve morarmış?
  • Neden oyulmuş bir sustalı taşıyor?
  • Ve neden kibirli ve çileden çıkaran ağabeyi Luca, onu görmesine izin vermiyor?

Çocukların karanlık sırları gün yüzüne çıkarken Sophie, kendi ailesiyle ilgili acı gerçeklerle de karşı karşıya kalır. Aniden, birbiriyle savaşan iki hanedan arasında kalır: akraba olduğu ve şu anda aşık olduğu hanedan.

O’ Sadakat ve tutku arasında seçim yapmak zorunda kalacak. Bunu yaptığında kan dökülecek, kalpler kırılacak. Çünkü bu çarpık yeraltı dünyasında, onursuzluk yaşam ve ölüm arasındaki fark olabilir.

Bir önceki yazımız olan Kristal Taç (Hava Uyanıyor 5) - Elise Kova başlıklı kitabımızda Kristal Taç (Hava Uyanıyor 5), Kristal Taç (Hava Uyanıyor 5) ekitap indir ve Kristal Taç (Hava Uyanıyor 5) ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“İntikam (Blood for Blood 1) – Catherine Doyle” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.