İnfaz - David Baldacci - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

İnfaz – David Baldacci

İnfaz – David Baldacci

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Aralık 30th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 554
Yazar: David Baldacci

577 Kişi Tarafından Görüldü

Yirmi yıl önce anne ve babasını öldürmekten suçlu bulunan Melvin Mars ölüme mahkûm edilmiş, infaz saatini beklemektedir. İnfaz için tüm hazırlıklar bittiğinde tuhaf bir şey olur; bir itirafçı ortaya çıkar, cinayetleri üstlenir. Tüm eyaletin gündemine oturan bu haber FBI için oluşturulmuş özel bir birimde çalışan polis dedektifi Amos Decker’ın da ilgisini çeker.

Decker yıllar önce Ulusal Futbol Ligi’nde oynadığı ilk maçta aldığı şiddetli bir darbeyle ölümden dönmüş, beyni değişime uğrayarak hiçbir şeyi unutamayan bir adam haline gelmiştir. Kendi ailesi de vahşice öldürülen Decker, FBI’daki ekibini Melvin’in davasıyla ilgilenmeye ikna eder. Ama infazdan kurtulan Melvin’in itirafçısının suçu gerçekten işlemediğinin ortaya çıkması işleri çıkmaza sokar. Amos Decker itirafçının ve cinayetlerin arkasındaki sırrı çözemezse Melvin yeniden infaz sandalyesine oturacaktır…

Melvin Mars, 20 yıl önce NFL denilen futbol ligine yıldız olarak girecekken anne ve babası Lucinda ve Roy Mars’ı öldürmekten içeri girmiştir ve o gece idam edilecektir. Ama tam idam günü Montgomery adında bir adam Lucinda ve Roy’u öldürdüğünü itiraf eden ve Melvin dışarı çıkar. Bu arada FBI içerisinde yeni bir grup kurulmuştur.

Bu grup faili meçhul cinayetleri araştıracaktır. Bogart başkanlığındaki grupta Alex Jamison, Garrigan, Davenport vardır ve en son Amos Decker eklenir. Decker zamanında sahada Melvin’e yenilen, bir kaza sonucu müthiş bir hafızaya sahip olan ve unutamayan, aynı zamanda karısı ve kızını Melvin’e benzer bir şekilde ölü bulan bir adamdır.

Melvin’i de alıp bu işi soruşturmaya başlarlar. Öğrendikleri onları şaşırtacaktır. Roy aslında ölmemiştir ve yıllar önce yapılan bir kilise bombalaması eylemi yüzünden güçlü kişilerden kaçmaktadır. Melvin’i de hapisten çıkaran odur.

Okul zamanında Üç Silahşorlar denen ve biri senatör, biri milyarder ve biri de emniyet müdürü olan Huey, Seatland ve McCallahan, Decker ile ekibinin peşindedir. Bu arada Davenport kaçırılır ve Melvin’in avukatı Mary Oliver’ın da işin içinde olduğu anlaşılır. Acaba Decker ve Melvin ne yapacaktır? Roy bu azılı suçlularla mücadeleden sağ salim kurtulabilecek midir?

Suçlular cezasını bulacak mıdır? Melvin kaybolan 20 yılının karşılığını alabilecek midir? Soluksuz okunan bir roman. Mutlaka okunması gereken kitaplardan biri.

İnfaz David Baldacci pdf indir

İnfaz David Baldacci epub indir

Bir önceki yazımız olan Yabancı - Stephen King başlıklı kitabımızda Yabancı Stephen King, Yabancı Stephen King ekitap indir ve Yabancı Stephen King ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.