İkinci İlk İzlenimler - Sally Thorne - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

İkinci İlk İzlenimler – Sally Thorne

İkinci İlk İzlenimler – Sally Thorne

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Ağustos 6th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 298
Yazar: Sally Thorne

337 Kişi Tarafından Görüldü

Ruthie Midona, altı yıldır çok lüks bir huzurevi tesisinde çalışıyordu.

 

Teddy Prescott ömrünü sağda solda sürterek ve onun ne kadar bencil, beceriksiz bir serseri olduğuna inanan herkesi haklı çıkararak geçiriyordu. Babası, onu sahibi olduğu huzurevinde çalışmaya zorlayarak dersini vermeye kararlıydı. Eğer hak etmeyi becerebilirse hayallerine kavuşup sonunda bir dövme stüdyosuna ortak olabilirdi. Ama Ruthie’nin ve tesisin en acımasız sakinlerinin onun için başka planları vardı.

 

Teddy karşısına çıkan her zorluğu büyüleyici gülümsemesiyle karşılarken, tanıştığı herkesin ayakları yerden kesilmeye başlamıştı bile. Geçmişiyle barışması için önce tüm kalkanlarını indirmesi gereken Ruthie’nin ise vermesi gereken daha zorlu sınavlar vardı.

 

“Bir solukta okudum! Hemen bitmesin diye kendimi yavaşlamaya zorlamam gerekti. Bu kitap bana uzun zamandır hissetmediğim kadar huzurlu hissettirdi.” Beth O’Leary

 

“İkinci İlk İzlenimler, bu senenin en sıcak, en tatlı, en keyifli kitabı. Sally Thorne’un zihninde yaşamak istiyorum.” Emily Henry

Bir önceki yazımız olan Sadece Rüzgar Bilir - Amy Harmon başlıklı kitabımızda Sadece Rüzgar Bilir - Amy Harmon, Sadece Rüzgar Bilir - Amy Harmon ekitap indir-oku ve Sadece Rüzgar Bilir - Amy Harmon pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.