İhtiras Oyunu - Jerzy Kosinski - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

İhtiras Oyunu – Jerzy Kosinski

İhtiras Oyunu – Jerzy Kosinski

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Kasım 16th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 345
Yazar: Jerzy Kosinski

348 Kişi Tarafından Görüldü

İhtiras Oyunu,William Kennedy, Washington Post’ta “Kosinski kahramanı edebiyatta eşsizdir, eskiden Hemingway kahramanı kadar tanınır” diye yazmıştır. Passion Play, Kosinski’nin en romantik ve azimli kahramanı Fabian’ın hikayesidir.

Modern bir gezgin şövalye, Amerika’yı özel yapım VanHome’u, sığınağı, nakliyesi ve iki atı için ahırıyla dolaşıyor. Geçim kaynağı polodur – milyonerin takım sporu değil, çarpışan atlıların hayatı tehdit eden düelloudur.

Ödül, para ve onurdan daha fazlasıdır; tehlikede olan insan ve atın tüm beden ve zihin kaynaklarını kullanmanın farkındalığıdır.

“Dostoyevski’ninki gibi, Kosinski’nin karakterleri de kendi ruhlarını keşfeder, her zaman sınırlara ulaşır. . . . Sonuçlar asla ikna edici olmaktan daha az değildir.”Zaman

“Kosinski’nin romanı bir ahlak masalı, zamanımızın bir masalı, modern hayatın fırtınalı atmosferinde geçen bir mittir. . . .

“Dostoyevski’ninki gibi, Kosinski’nin karakterleri de kendi ruhlarını keşfeder, her zaman sınırlara ulaşır. . . . Sonuçlar asla ikna edici olmaktan daha az değildir.” – Zaman “Yaratıcı, benzersiz ve güçlü. Kendi sahası olan çetin manzara hiç bu kadar canlı çizilmemişti.” Los Angeles Times Kitap İncelemesi

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.