İçinde Bir Sen 2 - Binnur Şafak Nigiz - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

İçinde Bir Sen 2  –  Binnur Şafak Nigiz

İçinde Bir Sen 2 – Binnur Şafak Nigiz

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Nisan 18th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 602
Yazar: Binnur Şafak Nigiz

878 Kişi Tarafından Görüldü

 İçinde Bir Sen 2; İstanbul yavaş yavaş buz tutmaya başlıyordu.

 

Nigin Bağı’yla mühürlendiği kişinin kim olduğunu anlayan Mahinev, hafızasındaki eksik parçaları tamamlamak için bir yola çıkar. Yaşanan büyük tutulmayla beraber Varta’nın kapısı tehlikeli varlıklara açılmıştır.

 

Mahinev, babaannesinin rüyalar yoluyla haber vererek gitmesini istediği o tapınakta elmas bir yılan bedeni bulur, bulduğu yılan bedeniyle bir bağlantısı olduğunu fark eder.

 

Efken’in yoldaşlığıyla sırları yavaşça çözmeye başlayan Mahinev’i hedef hâline getiren güçlü bir düşman kapıdadır. Tüm bunlar olurken Efken ile arasındaki ilişkinin çok öncelere dayandığını öğrenen Mahinev, açığa çıkan sırlarla beraber güçlerini yavaş yavaş keşfetmeye ve düşmanla savaşmaya başlar.

 

özet

 

Mahi, Nigin bağı ile mühürlendiği kişinin kim olduğunu artık biliyordur. Fakat önemli bir şey daha vardır. Hafızasının ona sundukları ve geçmişin izleri ona Efken ile aralarında ki çekimin çok öncelere dayandığını gösterir. Artık Mahinev ve Efken için kartlar daha anlamlı hale gelir.

 

Varta ise yaşanan büyük tutulmayla beraber düşmanlara kapılarını açar. Mahinev, babaannesi tarafından rüyalarla verilen bir mesajı alır. Gitmesini istediği tapınağın yolunu tutar. Bu tapınakta bulacağı yılan bedeni ise onda bazı duygular bırakır.

Bir önceki yazımız olan Dikenlerin Büyüsü - Margaret Rogerson başlıklı kitabımızda Dikenlerin Büyüsü, Dikenlerin Büyüsü ekitap indir ve Dikenlerin Büyüsü ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“İçinde Bir Sen 2 – Binnur Şafak Nigiz” için 5 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.