Hiçliğin Kraliçesi 3 - Holly Black - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Hiçliğin Kraliçesi 3 –  Holly Black

Hiçliğin Kraliçesi 3 – Holly Black

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Haziran 3rd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 274
Yazar: Holly Black

278 Kişi Tarafından Görüldü

 

Ödüllü yazar Holly Black’in The Cruel Prince ve The Wicked King ile başlayan New York Times’ın en çok satan Halk Havası üçlemesinin finaliPerilerin Kraliçesi ilan edildikten ve ardından Kötü Kral Kardan tarafından aniden sürgüne gönderildikten sonra, Jude kendini demirlenmemiş, hiçliğin kraliçesi olarak bulur. Merakla beklenen ve dudak uçuklatan finali geliyor.

 

Tacın yıkımı olacak ve tahtın yıkılması Gücü elde etmek, tutmaktan çok daha kolaydır. Jude bu dersi, ölçülemez bir güç karşılığında kötü kral Cardan üzerindeki kontrolünü serbest bıraktığında öğrendi. Şimdi sürgündeki ölümlü Peri Kraliçesi olan Jude, güçsüzdür ve Cardan’ın ihaneti karşısında serseme dönmüştür. Ondan aldığı her şeyi geri almak için kararlı bir şekilde zamanını beklemektedir.

 

Fırsat, ölümcül hayatı tehlikede olan aldatıcı ikiz kız kardeşi Taryn şeklinde gelir. Jude, hain Peri Sarayına geri dönmeyi göze almalı ve Cardan’a olan hisleriyle yüzleşmelidir. eğer kız kardeşini kurtarmak istiyorsa. Ama Elfhame bıraktığı gibi değil. Savaş hazırlanıyor.

 

Jude düşman hatlarının derinliklerine inerken, çatışmanın kanlı siyasetinin tuzağına düşer.

Bir önceki yazımız olan Sonsuz Yaşam Üçlemesi Komple - Gena Showalter başlıklı kitabımızda Sonsuz Yaşam Üçlemesi Komple, Sonsuz Yaşam Üçlemesi Komple ekitap indir ve Sonsuz Yaşam Üçlemesi Komple ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Hiçliğin Kraliçesi 3 – Holly Black” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.