Hiç Umudum Yokken - Julie Garwood - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Hiç Umudum Yokken – Julie Garwood

Hiç Umudum Yokken – Julie Garwood

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Eylül 22nd, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 865
Yazar: Julie Garwood

2.158 Kişi Tarafından Görüldü

New York Times’ın çok satanlar listesine giren, kalp atışlarınızı hızlandıracak bu romanda, Julie Garwood özgürlüğü için mücadele etmeye kararlı, aşkın nadir ve beklenmedik hediyesiyle hayatı değişen genç bir kadının görkemli hikâyesini zekice kaleme alıyor.

Leydi Johanna dul kaldığı haberini alınca bir daha asla evlenmeyeceğine yemin etmişti. Henüz on altı yaşındaydı ama şimdiden ona bakanları etkileyen güzellikte altın saçlara ve güçlü bir iradeye sahipti. Fakat Kral John tekrar evlenmesini emredince her şey değişti. Sadık üvey kardeşinin bulduğu damat adayı ise yakışıklı İskoç savaşçı Gabriel MacBain’di.

Johanna ilk başta ürkekti ama Gabriel paylaşacakları muhteşem zevkleri ona nazikçe gösterirken, birbirlerine âşık olmaya başlayacaklardı. Çok geçmeden bütün Kuzey İskoçya klanı da haşin ve cesur lordlarının kalbini ona tamamen teslim ettiğini anlayacaktı. Ancak hiçbir mutluluk bedelsiz kazanılmazdı elbette. Korkunç bir kraliyet entrikası Gabriel’i karısından ayırmakla tehdit ettiğinde ikisi de birbirleri için savaşacaklardı.

“Dua etmeliyim,” diye fısıldadı. “Kocam öldü. Dua etmeliyim.”

Gözlerini kapatıp ellerini birleştirdi ve nihayet duasına başladı.

“Teşekkür ederim, Tanrım. Teşekkürler, Tanrım. Minnattarım, Tanrım.”

İngiltere, 1206 yılı, 16 yaşında üç senelik evli bir kadın, Kral John’un zorladığı işkence dolu bir evliliği yaşamaktayken leydi Johanna’ya kocası Baron Raulf’un ölüm haberi geliyor…

Fakir halk değil sürekli zulme mâruz kalan! Kendini koruyamayacak durumda olan herkes zulümden payını alıyor! Güyâ medeniyetin beşiği olarak gösterilen ülke!.. Asiller de bu zulümden muaf değil! Özellikle kadınlar, kadınlar çok acımasızca zulüm altında.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Hiç Umudum Yokken – Julie Garwood” için 3 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.