Hercai (Kayıp Lordlar Serisi 4) - Mary Jo Putney - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Hercai (Kayıp Lordlar Serisi 4) –  Mary Jo Putney

Hercai (Kayıp Lordlar Serisi 4) – Mary Jo Putney

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2013
Eklenme: Temmuz 2nd, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 408
Yazar: Mary Jo Putney

1.437 Kişi Tarafından Görüldü

Hercai (Kayıp Lordlar Serisi 4), Asil bir insan borcunu ödemek için gerekirse hayatını bile verir.Grey Sommers, asıl adıyla Lord Wyndham, Yakışıklı ve çekiciliği sayesinde çözemediği bir sorunla hiç karşılaşmamıştır. Fakat Fransa’da casusluk yaparken bir hükumet görevlisinin karısıyla olan görüşme (Randevu), on yıl boyunca tutsak edilmesine sebep olur.

Bir daha o eski hercai genç adam olmayacaktır. Ancak Grey’in asıl meydan okuması, gizemli bir kadın onu kurtarmak için ortaya çıktığında gerçekleşecektir. Cassie Fox, Fransız İhtilalı kargaşasında her şeyini kaybeder ve bu onu, Napolyon’un imparatorluğunun yıkılmasına yardım etmeye kararlı hale getirir.

 Grey’i kurtarmak onun için yalnızca bir başka görevdir. Düşmüş bir meleğin çarpıcı yakışıklılığına sahip bu erkeğe güvenmese de onun cesareti ve savunmasızlığı Cassie’nin donmuş kalbini yumuşatacaktır.


Her ikisi de korkunç bir görevde hayatta kalmaya çalışsalar bile bir ajan ve lord arasında aşılmaz bir uçurum vardır…

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.