Her Şeyin Gizemi - Barbara O'Neil - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Her Şeyin Gizemi – Barbara O’Neil

Her Şeyin Gizemi – Barbara O’Neil

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2014
Eklenme: Kasım 5th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 389
Yazar: Barbara O'Neil

515 Kişi Tarafından Görüldü

Her Şeyin Gizemi; Köklerini arayan bir bayanın aşk, yemek ve duygu dolu hikâyesi…Yalnız ve özgür ruhlu biri misiniz? Kendinizi kaybolmuş mu hissediyorsunuz?Macerayı sevseniz de gerçekte bağlanmaya hazır mısınız?Ya aşk? Yoksa ondan uzun zaman önce vaz mı geçtiniz? Tıpkı Tessa gibi…Tessa 37 yaşında güzel ve maceracı bir tur rehberidir.

Dünyayı dolaşmış olmasına karşın kendi içerisine yapmış olduğu yolculukta henüz bir yere varamamıştır.Ta ki bir gün hafızasının derinlerinden çıkagelen kötü bir çocukluk anısı onu New MexicoDağları’nın eteğine sürükleyene dek… Yanık tenli insanlar ve başıboş köpeklerle dolu bu mistik kasabanın bir de dünyaca meşhur bir kafesi vardır: 100 Kahvaltı Kafe.

Kafede hayatı mücadeleyle geçmiş kuvvetli bayanlar birbirinden zengin kahvaltı çeşitleri hazırlamaktadırlar. Her sabah uğradığı bu ilham verici kafe, Tessa’nın geçmişindeki yaraları yeniden kanatsa da, yalnızca gerçek benliğiyle ilgili soruların değil, hemde özlemini çektiği bir aşkın da anahtarını sunar… Hayat bir hazinedir ve anahtarı kimi zaman çok yakınımızdadır…

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.