Henüz Tanışmadık - Özgür Aras - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Henüz Tanışmadık – Özgür Aras

Henüz Tanışmadık – Özgür Aras

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Eylül 21st, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 160
Yazar: Özgür Aras

726 Kişi Tarafından Görüldü

Henüz Tanışmadık romanında, Bazen yeniden başlamak için her şeyden vazgeçmek gerektiğini, sıradan insanların nasıl sihirli bir dünya yaratabildiğini, görünenin ardında ne kadar büyük gizler olabileceğini öğretiyor bize…

Bir kadının kendini yeniden keşfetme macerası, sevgi ekseninde samimi ve naif bir öykünün içinde kaleme dökülüyor…

Karya’nın toy adımları bizi kendi hikayelerimizle yüzleştirirken, umut etmeyi, hayal kurmayı ve inanmayı yeniden hatırlamamızı sağlıyor…

Henüz Tanışmadık sürprizli finaliyle kendini hayatın akışına bırakmayı bilenler ve asla vazgeçmeyenler için dünyada hala mucizelerin var olduğunu kanıtlıyor… 

Yazar’ın, bir aile dramını kaleme aldığı romanı, hikâyenin baş kahramanı Kayra’nın, geçmişiyle yüzleşmek için çıktığı yolculukla başlıyor.

Küçük yaşta babası tarafından terk edilerek orta bırakılan Kayra, içinde ona büyüttüğü kin ve nefretle son bir kez ve sadece hesaplaşmak için babasının karşısına çıkmayı kabul eder.

Ancak eski defterler açıldığında ortaya bambaşka gerçekler çıkar. Kayra, hayatının koca bir yalan üzerine kurulduğunu anladığında her şey için çok geç kalındığını da fark eder.

Ege’nin doğal güzellikleri, eşsiz yemekleri ve yöre hikâyeleriyle süslenmiş Henüz Tanışmadık romanında parçalanmış bir aileden geriye kalanları acıları üzüntüleri okuyacak, aslında hayatın göründüğü gibi olmadığını anlayacaksınız…

Özgür Aras Kimdir

Özgür Aras

Özgür Aras  ilkokulu Ankara’da okumuş ancak babasının işi nedeniyle ortaokul eğitimine Bodrum’da devam etmiştir. Organizasyon işlerindeki başarısını Bodrum’da kazanan Özgür Aras 1989 yılında Bodrumlu Gönüllülerle ve Saynur Gelendost’ la çalışmış ve ilk kez ”Akdeniz Çocuk Şenliği”nde görev almıştır.

1990 yılının sonlarında , kendi yaşıtlarından oluşan ” Bodrumlu Minik Gönüllüler ” i kuran Özgür Aras aynı yıl “Doğayı Koruyalım” kampanyası düzenlemiştir.

Bu kampanyanın ses getirmesiyle Ege Dergisi tarafından kampanyaya öncülük ettiği için ”Ege’de Yılın Çocuğu” seçilen Özgür Aras, 1991 yılında yazdığı şiirlerden oluşan ilk kişisel sergisini Bodrum Kalesinde açmıştır.

2001 yılında Müzikvizyon Dergisi tarafından, ” Yılın En Başarılı Halkla İlişkileri ” ödülü kazanan Özgür Aras, 2002 yılında ATV Televizyonu Halkla İlişkiler Müdür Yardımcısı görevine başlamıştır.

Haftanın üç günü ATV ‘de yayınlanan ”Sabah Keyfi ” programı içine ”Özgürce” bölünü hazırlayan yazar 2003 yılında “Yılın en başarılı menajeri ve basın danışmanı” ödülünü almıştır.

2004 senesinde Ayşe Hatun Önal’ın “Sonunda” albümüyle ilk kez prodüktörlüğe imza atmıştır.

Roman Tanıtım Amaçlı Olarak Yayınlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Hayata Dön - Gülseren Budayıcıoğlu başlıklı kitabımızda Hayata Dön ekitap indir, Hayata Dön ekitap oku ve Hayata Dön Gülseren Budayıcıoğlu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.