Hayatın Sesi - Gülseren Budayıcıoğlu - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Hayatın Sesi – Gülseren Budayıcıoğlu

Hayatın Sesi – Gülseren Budayıcıoğlu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Mart 10th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 224
Yazar: Gülseren Budayıcıoğlu

743 Kişi Tarafından Görüldü

Hayatın Sesi – Gülseren Budayıcıoğlu; Bütün güzelliğine ve ihtişamına rağmen, hayat huysuz ve bencildir. Huysuz bir hayatla mücadele etmek, iyi yaşayabilmek ciddi bir sanattır. O sanatı da hayat kendisi öğretir bize; onun sesini duyanları, özen gösterenleri, anlamaya çalışanları bilir. Ona bakışımızı, duyduğumuz hayranlığı, onunla mücadele etmekten vazgeçmeyeceğimizi hissettikçe, bizimle başka türlü bir ilişki kurmaya başlar. Bize arkasını dönmez, unutmaz. İki kere vursa da üçüncüde öyle güzel şeyler yaşatır ki şaşırır kalırız.

 

Duygularımız durmadan akan derelere benzer. Doğduğumuzda pırıl pırıl olan o berrak dereye attığımız her sıkıntı, her kaygı, her üzüntü rengini değiştirir, onu bulanıklaştırıp karartır.

 

Huysuz hayatla iyi geçinebiliyor, bunun için mücadele etmekten hiç yorulmuyor ve vazgeçmiyorsak, ne mutlu bize. Çünkü sadece bu mücadeleden hiç vazgeçmeyenlerin dereleri güneşte pırıl pırıl parlayarak akar…

 

Gülseren Budayıcıoğlu bir kez daha kendi “Kırmızı Oda”sının kapısını aralıyor ve orada biriken hikâyelerden seçtiklerini bizlerle paylaşıyor; “hayatın sesi”ni daha iyi duyup anlayabilelim diye…

Bir önceki yazımız olan Çivisi Çıkmış Dünya - Amin Maalouf başlıklı kitabımızda Çivisi Çıkmış Dünya - Amin Maalouf, Çivisi Çıkmış Dünya - Amin Maalouf ekitap indir ve Çivisi Çıkmış Dünya - Amin Maalouf ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.