Hayatın Kıyısında - Jennifer Niven - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Hayatın Kıyısında – Jennifer Niven

Hayatın Kıyısında – Jennifer Niven

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Nisan 27th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 391
Yazar: Jennifer Niven

154 Kişi Tarafından Görüldü

 

Hayatın Kıyısında ; Yaşamayı, ölmek isteyen bir çocuktan öğrenen bir kızın hikâyesi…

 

Ölümü büyüleyici bulan Theodore Finch sık sık kendini öldürebileceği yöntemler düşünür ancak her seferinde, küçücük bir güzellik bile ona engel olur.

 

Violet Markey ise yaşadığı kasabadan ve ablasının ölümünün yarattığı dayanılmaz acıdan kaçmak için mezuniyetine kalan günleri sayarak geleceği dört gözle beklemektedir.

 

Finch ve Violet okullarındaki çan kulesinin tepesinde karşılaştıklarında kimin kimi kurtardığı belirsizdir. Bu tuhaf ikili, bir proje ödevinde eşleştiklerinde yol onları nereye götürürse; tıpkı hayat gibi büyük, küçük, tuhaf, güzel, çirkin, şaşırtıcı yerlere giderler. Kısa süre sonra, Finch yalnızca Violet’layken kendi olabildiğini; tuhaf, eğlenceli, hayatı doyasıya yaşayabilen ve ucubelikten uzak bir gence dönüştüğünü keşfeder. Violet da yalnızca Finch’leyken günlerin hesabını tutmadan yaşayabilmektedir. Ancak Violet’ın dünyası büyürken Finch’inki küçülmektedir…

Bir önceki yazımız olan Yere Yakın Yıldızlara Uzak - Emine Tavuz başlıklı kitabımızda Yere Yakın Yıldızlara Uzak, Yere Yakın Yıldızlara Uzak ekitap indir ve Yere Yakın Yıldızlara Uzak ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.