Hayaller - Anna Todd - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Hayaller  –  Anna Todd

Hayaller – Anna Todd

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Nisan 23rd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 1005
Yazar: Anna Todd

438 Kişi Tarafından Görüldü

 

 

Hayalle  Anna Todd ; Bazen günlük hayatımızı tatlandıran ve hayal gücümüzü harekete geçiren bir fantezi dünyasında kaybolmayı severiz. Bu kitabın yazarlarının yaptığı tam olarak budur.

 

Jennifer Lawrence ile şehirde koşturduğunuzu, paparazzilerden kaçtığınızı hayal edin…

 

Justin Bieber’ın yıldönümünüz için romantik bir çöpçü avı düzenlediğini, aşkınızın hikayesini yeniden anlattığını hayal edin…

 

Bırakın fantezilerinizi ele geçirin! En iyi Wattpad yazarlarının sizi dünyayla yakınlaştıran ve kişiselleştiren bu özel kurgusal senaryo koleksiyonunda yaptığı şey bu.Sevdiğiniz gerçek ünlüler  Zayn Malik, Cameron Dallas, Kanye West, Selena Gomez, Dylan O’Brien, Tom Hardy, Jamie Dornan, Benedict Cumberbatch ve daha birçoklarıyla birlikte rol alın!

 

Kitapta yer alan yazarlar şunlardır: Leigh Ansell, Rachel Aukes, Doeneseya Bates, Scarlett Drake, A. Evansley, Kevin Fanning, Ariana Godoy, Debra Goelz, Bella Higgin, Blair Holden, Kora Huddles, Annelie Lange, E. Latimer, Bryony Leah, Jordan Lynde, Laiza Millan, Peyton Novak, CM Peters, Michelle Jo Quinn, Dmitri Ragano, Elizabeth A. Seibert, Rebecca Sky, Karim Soliman, Kate J. Squires, Steffanie Tan, Kassandra Tate, Anna Todd, Katarina E. Tonks, Marcella Uva, Tango Walker, Bel Watson, Jen Wilde ve Ashley Winters.

Bir önceki yazımız olan Aşkın De Hali - Büşra Yılmaz başlıklı kitabımızda Aşkın De Hali - Büşra Yılmaz, Aşkın De Hali - Büşra Yılmaz ekitap indir ve Aşkın De Hali - Büşra Yılmaz ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.