Hayalet (Harry Hole Serisi 9) - Jo Nesbo - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Hayalet (Harry Hole Serisi 9) – Jo Nesbo

Hayalet (Harry Hole Serisi 9) – Jo Nesbo

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Eylül 22nd, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 503
Yazar: Jo Nesbo

419 Kişi Tarafından Görüldü

Psikopat bir seri katili yakaladıktan sonra Hong Kong’a dönen Harry Hole, üç yıl sonra hiç beklenmedik bir haber alır. Hayatının aşkı Rakel’in oğlu Oleg cinayetten tutuklanmıştır. Harry bir zamanlar babalık yaptığı Oleg’in katil olamayacağından emindir ve bunu kanıtlamak için Oslo’ya döner.

Polislikten men edilen Harry tek başına giriştiği soruşturmada, Oslo sokaklarına hükmeden bir uyuşturucu çetesinin peşine düşecek ve Oleg’i kurtarmak uğruna kendi hayatını tehlikeye atacaktır. Geçmişin hayaletleri ve en iyi dostu Jim Beam onu kovalarken…

Harry’nin bugüne kadarki en sürükleyici ve kişisel yolculuğu…

Müthiş hızlı, heyecanlı bir hikâye… Bağımlılık yapan, sürükleyici bir roman.

Harry Hole, uzmanlık alanı cinayetler olan eski Suç Masası polislerinden. Neden eski olduğunun, daha önce yakalanan seri katilin, Rakel’le olan aşkının kırıntılarını okuyarak, uyuşturucu çetelerinin hüküm sürdüğü yeni bir tehlikeye adım atıyor.

Harry Hole oğlu gibi sevdiği Oleg’ in başı derde girince tekrar Oslo’ya döner. Böylece ebedi aşkı Rakel tekrar hayatına dahil olur.

Eski dostlarının ve düşmanlarının yardımı ile artık polis bile olmayan Harry yine tehlikeli bir kovalamaca içine girer.

Oslo’ nun uyuşturucu baronu Hayalet ile savaşmaması için yapılan tüm uyarıları kulak arkası eden Harry bu defa pes edecek mi?

Harry’ nin yanı sıra, kurban ve Harry’ nin peşindeki katillerin ve küçük bir farenin gözlerinden olayı takip ediyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan Yabancı - Stephen King başlıklı kitabımızda Yabancı Stephen King, Yabancı Stephen King ekitap indir ve Yabancı Stephen King ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.