Havva'nın Üç Kızı - Elif Şafak - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Havva’nın Üç Kızı  –  Elif Şafak

Havva’nın Üç Kızı – Elif Şafak

Lisans / Fiyat: ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Ağustos 19th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 424
Yazar: Elif Şafak

3.384 Kişi Tarafından Görüldü

İnanca inançsızlığa arayışa farklı kadınlara ve aşka dair baş döndürücü bir yolculuk…

Ben ne annem gibi dindarım ne babam gibi kâinatın beş duyumla kavradığım şeylerden ibaret olduğuna kaniyim. Öyleyse ben neredeyim?Ne mutlak dindarlığa ne de mutlak akılcılığa dahil olmak isteyenler için bir başka yaklaşım yeni bir varoluş şekli yok mu acaba? Bir üçüncü yol mesela? Kim bilir?

Şirin Mona ve Peri… Günahkâr İnanan ve Şaşkın. Münkir Mümin ve Mütereddit… Böylesine farklı üç genç kadın nasıl bir araya gelebilir? Arkadaş olabilirler mi sahi? Hatta kız kardeş? 

Tanrı bilim kimlik aidiyet Doğu-Batı tartışmalarının tam ortasında hiç kimselere benzemeyen karizmatik bir adam sarsıcı bir skandal ve sıra dışı bir aşk…  yarım kalan… seneler sonra yeniden canlanan…
Elif Şafak büyüleyici dili ve sağlam olay örgüsüyle inanca inançsızlığa arayışa farklı kadınlara ve aşka dair baş döndürücü bir yolculuğa çıkarıyor bizleri. 
Havva’nın Üç Kızı Türkiye ile Avrupa dün ve bugün arasında gidip gelen güncel bir hikâye anlatıyor. 

Yüzyılımızın en çok tartışılacak konularından birini kışkırtıcı kahramanlar aracılığıyla ele alan temposu hiç düşmeyen kolay kolay unutamayacağınız bir roman.

Kitap tanıtım Amaçlıdır.
Kitap yayıncının isteği üzerine Telif Hakkı nedeniyle kaldırılmıştır

Bir önceki yazımız olan Aşk Köpekliktir - Ahmet Ümit başlıklı kitabımızda Aşk Köpekliktir ekitap indir, Aşk Köpekliktir ekitap oku ve Aşk Köpekliktir pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.