Harry Potter ve Lanetli Çocuk 8 (Birinci ve İkinci Bölüm) - J. K. Rowling - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Harry Potter ve Lanetli Çocuk 8 (Birinci ve İkinci Bölüm) – J. K. Rowling

Harry Potter ve Lanetli Çocuk 8 (Birinci ve İkinci Bölüm) – J. K. Rowling

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Mart 1st, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 320
Yazar: J. K. Rowling

189 Kişi Tarafından Görüldü

Harry Potter ve Lanetli Çocuk 8; JK Rowling, Jack Thorne ve John Tiffany’nin orijinal yeni bir hikayesine dayanan Jack Thorne, Harry Potter ve Lanetli Çocuk’un yeni oyunu, Harry Potter serisinin sekizinci hikayesi ve sahnede gösterilen ilk resmi Harry Potter hikayesidir. .

Oyun dünya prömiyerini 30 Temmuz 2016’da Londra’nın West End’inde yapacak. Harry Potter olmak her zaman zordu ve artık Sihir Bakanlığı’nın çok çalışan bir çalışanı, bir koca ve üç çocuk babası olduğu için çok da kolay değil. okul çağındaki çocuklar.

Özet

Sekizinci Öykü. On dokuz yıl sonra. Oyun için senaryo! JK Rowling, John Tiffany ve Jack Thorne’un yeni bir hikayesine dayanan Harry Potter ve Lanetli Çocuk, Jack Thorne’un yeni bir oyunudur. Harry Potter serisindeki sekizinci hikayeyi anlatıyor ve aynı zamanda sahnede sunulan ilk resmi Harry Potter hikayesi.

Oyunun prömiyeri 30 Temmuz 2016’da Londra West End’de yapıldı. Harry Potter olmak hiç kolay olmadı – ve şimdi, Sihir Bakanlığı’nın çok çalışan bir çalışanı, üç okul çocuğunun kocası ve babası olarak, hayatı tam olarak kolaylaşmadı.

Harry’nin geçmişi onu rahatsız etmeye devam ederken, oğlu Albus, ailesinin hiçbir şey yapmak istemediği güçlü mirasıyla mücadele ediyor.

Bir önceki yazımız olan Kristal Kafesli (Hava Uyanıyor: Girdap Günlükleri) - Elise Kova başlıklı kitabımızda Kristal Kafesli (Hava Uyanıyor: Girdap Günlükleri), Kristal Kafesli (Hava Uyanıyor: Girdap Günlükleri) ekitap indir ve Kristal Kafesli (Hava Uyanıyor: Girdap Günlükleri) ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.