Harika Çapkın (Beautiful Bastard Serisi 3) - Christina Lauren - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Harika Çapkın (Beautiful Bastard Serisi 3) – Christina Lauren

Harika Çapkın (Beautiful Bastard Serisi 3) – Christina Lauren

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Kasım 7th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 348
Yazar: Christina Lauren

1.025 Kişi Tarafından Görüldü

Hanna Bergstrom, aşırı korumacı kardeşinden sosyal hayatını ihmal etme ve kendini lisansüstü okula girme konusunda bir ders aldığında, onun zımni görevini yerine getirmeye kararlıdır: dışarı çık, arkadaş edin, çıkmaya başla. Ve onu, erkek kardeşinin en iyi arkadaşı, risk sermayedarı ve pişmanlık duymayan playboy Will Sumner’dan daha iyi her erkeğin istediği boğucu kişiliğe dönüştürmek için daha iyi kim olabilir?

Will, geçimini riske atıyor, ama Hanna’nın bu meydan okumasına şüpheyle bakıyor… vahşi geceye kadar masum bir şekilde baştan çıkarıcı öğrencisi onu yatağa atıyor ve ona unutamayacağı bir kadınla birlikte olmak hakkında bir iki şey öğretiyor. Artık Hanna kendi seksiliğinin gücünü keşfettiğine göre, onun ihtiyaç duyacağı tek erkek olduğunu kanıtlamak Will’e kalmıştır.

Özet

Serinin üçüncü kitabında Bennett Ryan’ın yakın arkadaşı Max Stella’nın iş ortağı olan Will Sumner ile Hanna’nın aşk hikayesini okuyoruz

Hanna yirmi dört yaşında çok güzel ve çok yetenekli bir bilim insanıdır. Ancak kafasını laboratuvarından dışarı çıkarmadığı için ağabeyi ona en iyi arkadaşı Will’le dışarı çıkmasını tavsiye eder. Will hani şu Hanna on iki yaşındayken evlerine gelip giden yakışıklı çocuk. Hani şu her kadının hasta olduğu Çapkın Will. Will ise Hanna’yı kız kardeşi gibi görmekte hatta ona çocukken yaptığı gibi Ziggs diye seslenmektedir.

Şimdilerde otuz bir yaşına gelmiş olan Will, Hanna’ya “sosyalleşme” konusunda dersler verecektir. Önce Hanna’yı Chloe ve Sara ile tanıştırır. Zamanla Hanna’nın ona düşündüğünden daha fazlasını hissettirdiğini kabul etmesi gerekecektir.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.