Güzel - Danielle Steel - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Güzel – Danielle Steel

Güzel – Danielle Steel

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Mayıs 3rd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 192
Yazar: Danielle Steel

227 Kişi Tarafından Görüldü

 

Veronique Vincent bir yıldızdır. Yirmi iki yaşında, dergilerin kapaklarını süsleyen ve dünyanın dört bir yanındaki haute couture şovlarının podyumlarında yürüyen modanın en çok aranan modellerinden biri. Yine de, mükemmel bir profesyonel olmasına rağmen, Veronique, modellemenin ona sağladığı göz alıcı hayattan çok az şey istiyor.

 

Çalışkan bekar bir annenin sevgili kızı, her zaman evde ya da iyi kalpli erkek arkadaşıyla vakit geçirmeyi cömert partilere katılmaktan tercih etti. Sonra, birdenbire Brüksel’deki Zaventem Havalimanı’nda trajik bir patlama onun hayatını sonsuza dek değiştirir.

 

 

Acımasız terör saldırısı tüm dünyayı gerginleştiriyor. Ayrıca ciddi şekilde yaralandığı, ünlü görünümünün sonsuza kadar değiştiği sert gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. Ama annesinin vasiyeti, Veronique’in varlığından asla haberdar olmadığı bir mektupla birlikte, uzun süredir saklanan sırları açığa çıkarır ve onu mümkün olduğunu bile bilmediği bir dünyayla tanıştırır.

 

Veronique eski ve yeni arasındaki bağları güçlendirirken, içine girdiği karanlığın ötesinde bir ışık görmeye, başkalarına yardım etme fırsatlarında huzur bulmaya ve güzelliğin ne olduğunu ve gerçekten güzel olmanın ne anlama geldiğini kendisi için yeniden tanımlamaya başlar.

 

Güzel “Beautiful”  Danielle Steel pdf indir,ekitap indir,yandex indir,ücretsiz indir

Bir önceki yazımız olan Neyt (Asi Çakıltaşı Serisi 3) - Binnur Şafak Nigiz başlıklı kitabımızda Neyt (Asi Çakıltaşı Serisi 3), Neyt (Asi Çakıltaşı Serisi 3) ekitap indir ve Neyt (Asi Çakıltaşı Serisi 3) ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.