Gurur (Dönüşüm Shifters Serisi 3) - Rachel Vincent - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Gurur (Dönüşüm Shifters Serisi 3)  –  Rachel Vincent

Gurur (Dönüşüm Shifters Serisi 3) – Rachel Vincent

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2012
Eklenme: Haziran 2nd, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 488
Yazar: Rachel Vincent

695 Kişi Tarafından Görüldü

Serseri ve Kaçak’larla yüz yüze geldi. Şimdi sıra kendi Gurur’unda.

Dur durak bilmeyen hikâyesi ve sıradışı karakterleriyle gençlik romanlarında yepyeni bir akım başlatan Dönüşüm Serisi, içinde barındırdığı aşk ve macerayla sınırları zorlayarak okuyucuyu âdeta kendisine bağımlı kılıyor.

Geride bıraktığı ailesi, sırtını döndüğü aşkı ve yerine getirmek zorunda olduğu kaderiyle karşı karşıya kalan dişli ve dişi karakter Faythe yeni gözdeniz olacak.

Vampir dişlerini ve melek kanatlarını bırakın. Şimdi pençeler çıkıyor…

Ya hayatımın aşkını sonsuza dek kaybedeceğim ya da öldüreceğim.

Siz olsanız hangisini seçerdiniz?

Yargılanıyorum. Eski erkek arkadaşıma enfeksiyon bulaştırmak ve suçumu örtbas etmek için onu öldürmekle suçlanıyorum. Bir insana enfeksiyon bulaştırmak, cinayet işlemek ve varlığımızın bir insana ifşa edilmesiyle birlikte Gurur sürüleri tarafından ölüm cezası gerektiren üç suçtan biri kabul ediliyor.

Üçte iki tamam… başım belada. Umarım kedilerin gerçekten de dokuz canı vardır…

Giriş Bölümü Alıntı

“Bayan Sanders, bize erkek arkadaşını neden öldürdüğünü anlat.”Yeni bir öfke dalgası, mide ekşimesi gibi göğsümde yükselirken, sağ gözümün arkasında başlayan migrenin ilk sancılarını daberaberinde getirmişti.

Bakışlarımı yemek odasının güney duvarını kaplayan pencerelerden görünen güz renkli manzaradan uzun,maun masaya, daha az hoşnutluk verici görüntüye bakmak için çevirdim: Appalachia bölgesi lideri, Calvin Malone’a.

Ben baktığım sırada, ince ve biçimli sakalının üstü, dudağının sol köşesi seğirmeye başladı; eğlendiğini gösteren net bir işaret. Kendini beğenmiş herif bam telime basmayı seviyordu. Üstünde “Dikkatli Kullanın” yazan düğmeyi bulmuş, inadına basmaya devam ediyordu.

Bir önceki yazımız olan Felaket - Laurell K. Hamilton başlıklı kitabımızda Felaket - Laurell K. Hamilton, Felaket - Laurell K. Hamilton ekitap indir ve Felaket - Laurell K. Hamilton ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Gurur (Dönüşüm Shifters Serisi 3) – Rachel Vincent” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.