Gümüş Alevler Sarayı - Sarah J. Maas - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Gümüş Alevler Sarayı – Sarah J. Maas

Gümüş Alevler Sarayı – Sarah J. Maas

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Şubat 16th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 598
Yazar: Sarah J. Maas

1.087 Kişi Tarafından Görüldü

Gümüş Alevler Sarayı – Sarah J. Maas ; Nesta Archeron her zaman kibirli, çabuk öfkelenen ve yavaş affeden biri olmuştur.

 

Onun öfkesini herkesten daha fazla ateşleyen kişi, Rhysand ve Feyre’nin Gece Mahkemesi’ndeki konumu onu sürekli Nesta’nın yörüngesinde tutan, savaş yaralı savaşçı Cassian’dır. Ama Cassian’ın ateşlediği tek şey öfkesi değil. Aralarındaki ateş yadsınamaz,

 

Bu arada, son savaş sırasında Kıta’ya dönen hain insan kraliçeler, diyarlara yerleşmiş kırılgan barışı tehdit eden tehlikeli yeni bir ittifak kurdular.

 

Savaşın kavurduğu ve belirsizlikle boğuşan bir dünyanın geniş zemininde, Nesta ve Cassian birbirlerinin kollarında kabul görme ve şifa bulma arayışındayken canavarlarla içten ve dıştan savaşırlar.

 

“Acımasız ve baş döndürücü… Göz kamaştırıcı bir dünya, karmaşık karakterler ve cıvıl cıvıl bir romantizm.” ― “Seksi, aksiyon dolu bir peri masalı.”

Bir önceki yazımız olan Buz ve Yıldızışığı Sarayı - Sarah J. Maas başlıklı kitabımızda Buz ve Yıldızışığı Sarayı, Buz ve Yıldızışığı Sarayı ekitap indir ve Buz ve Yıldızışığı Sarayı ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Gümüş Alevler Sarayı – Sarah J. Maas” için 3 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.