Gül ve Hançer (Gazap ve Şafak 2) - Renee Ahdieh - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Gül ve Hançer (Gazap ve Şafak 2) – Renee Ahdieh

Gül ve Hançer (Gazap ve Şafak 2) – Renee Ahdieh

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Mayıs 27th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 387
Yazar: Renee Ahdieh

362 Kişi Tarafından Görüldü

 

Savaşın eşiğindeki topraklarda Şehrazad çok sevdiği kocası Horasan Halifesi’nin yanından ayrılmak zorunda kalır. Bir zamanlar korkunç acılar yaşatan kalpsiz bir katil olduğunu düşündüğü Halid’in sırları ortaya döküldükçe karşısında sıradışı bir adam ve karşı koyamadığı bir sevgi bulmuştur.

 

Ailesiyle tekrar bir araya gelen Şehrazad’ın sığındığı çölde, Halid’e karşı gelip imparatorluğu yıkmak için hazırlık yapan bir ordu da toplanmaktadır. Üstelik başında Şehrazad’ın çocukluk aşkı vardır.

 

“Her şeyin ötesine geçen, dillere destan, gümbür gümbür çağlayan bir aşk… Öykülerle ilgili bu öyküde aşk, ‘kelimeler olmadan konuşmak’ ne demek ortaya koyuyor. Heyecan dolu ve duygu yüklü.”Kirkus Reviews

 

“Şairane bir tarz ile güçlü bir konu ve zengin detaylar birleşince ortaya romantizm ve aksiyonun harika bir karışımı çıkmış.Modern bir klasik.”School Library Journal

Bir önceki yazımız olan Asi Yürek (Toz Diyarları 2) - Moira Young başlıklı kitabımızda Asi Yürek Moira Young, Asi Yürek Moira Young ekitap indir ve Asi Yürek Moira Young ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.