Görünmez Koleksiyon: (Takıntı ve Arzu Masalları) - Stefan Zweig - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Görünmez Koleksiyon: (Takıntı ve Arzu Masalları) – Stefan Zweig

Görünmez Koleksiyon: (Takıntı ve Arzu Masalları) – Stefan Zweig

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Şubat 1st, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 333
Yazar: Stefan Zweig

248 Kişi Tarafından Görüldü

Görünmez Koleksiyon: (Takıntı ve Arzu Masalları); Bu şimdiye kadar karşılaştığım en tuhaf şeyin, eski sanat tüccarı olduğum kişinin hikayesi.’

Stefan Zweig, Çılgınca popüler, etkileyici bir kısa kurgu yazarı: bu koleksiyonda olağanüstü duyguların dorukları, tarihin hareketleri tarafından ezilmiş insan olan her şeyin hikayeleri, genç bir kalbi dolduran veya bir insanı ölüme, saplantı ve arzuya iten mektupların hikayeleri var. . Sonsuza kadar okuyucuyla kalacaklar.

Görünmez Koleksiyon ve Buchmendel, Stefan Zweig’in takıntılı yoğunluk temasıyla birbirine bağlanan en ilgi çekici romanlarından ikisidir. Zweig, parçalanmakta olan ve yozlaşmış bir Avrupa’nın arka planına karşı varoluşsal gerçeğin, tek fikirli sanat ve edebiyat arayışında yönlendirilen iki hayatı bize göstererek arzunun doğasını araştırıyor. Bu iki karşıt kaderin trajik ironisi, bizi hayatın ve sanatın amacına dair kendi anlayışımızla yüzleşmeye zorlar.

Stefan Zweig

Stefan Zweig 28 Kasım 1881, Viyana – 22 Şubat 1942, Petrópolis) Avusturyalı bir romancı, oyun yazarı, gazeteci ve biyografi yazarıydı. 1920’lerde ve 1930’larda edebi kariyerinin zirvesindeyken, dünyanın en popüler yazarlarından biriydi.

Bir önceki yazımız olan Kayıp Ve Bulunan - Kathryn Schulz başlıklı kitabımızda Kayıp Ve Bulunan - Kathryn Schulz, Kayıp Ve Bulunan - Kathryn Schulz ekitap indir ve Kayıp Ve Bulunan - Kathryn Schulz ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Görünmez Koleksiyon: (Takıntı ve Arzu Masalları) – Stefan Zweig” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.