Gölün Hanımı "The Witcher Serisi 7" - Andrzej Sapkowski - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Gölün Hanımı “The Witcher Serisi 7” – Andrzej Sapkowski

Gölün Hanımı “The Witcher Serisi 7” – Andrzej Sapkowski

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Nisan 30th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 577
Yazar: Andrzej Sapkowski

121 Kişi Tarafından Görüldü

 

“Bu hikâyenin,” dedi bir süre sonra Ciri, ekose pelerine iyice sarınarak, “gitgide bir başlangıcı yokmuş gibi geliyor. Gerçekten bitip bitmediğinden ben de hâlâ kuşkuluyum. Geçmiş ve gelecek korkunç biçimde iç içe geçti. Bir elf, durumumun şu kendi kuyruğunu ısıran yılana döndüğünü söylemişti. Ouroboros yılanı. Kuyruğunu ısırması, çemberin tamamlandığı anlamına gelir. Zamanın her anında geçmiş, bugün ve gelecek bir aradadır. Her anın içinde sonsuzluk vardır. Anlıyor musun?”

 

Ölümden kıl payı kurtulup Kırlangıç Kulesi’ndeki geçide giren Ciri, kendini tamamen farklı bir dünyada bulur… Elflerin dünyasında. Kapana kısılan Ciri bir çıkış yolu bulamaz. Bu dünyada zaman yok gibidir ve kendi dünyasına geri dönebileceği bir geçit veya yol da yoktur.

 

Ancak kehanetin çocuğu Ciri yenilgiyi kolayca kabul edecek değildir.Kaçıp Geralt’a ve onun yol arkadaşlarına kavuşması gerektiğini, bu uğurda en kötü kâbusuyla yüzleşeceğini de çok iyi bilmektedir. Onu yakalayan, yaralayan ve ona işkence eden Leo Bonhart onun peşindedir. Bütün dünya da hâlâ savaşın girdabında boğulmaya devam etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Fable "Fable 1" - Adrienne Young başlıklı kitabımızda Fable "Fable 1", Fable "Fable 1" ekitap indir ve Fable "Fable 1" ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.