Gölgeler ve Gölge-1-3-Set - Amanda Cashure - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Gölgeler ve Gölge-1-3-Set – Amanda Cashure

Gölgeler ve Gölge-1-3-Set – Amanda Cashure

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Şubat 1st, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 941
Yazar: Amanda Cashure

393 Kişi Tarafından Görüldü

Gölgeler ve Gölge kitapları 1-3 Elorsin’ler seçkin savaşçılardır: güçlü bir alfa, silahlara takıntılı bir gölge manipülatörü, yatağının altında çok fazla iskelet bulunan seksi bir inek ve kişileştirilmiş kaos. Zalim efendisinden sıfır öz kontrolle ölümlü bir kadını kaçırmayı (kurtarmayı kastediyorum) elbette halledebilirler, değil mi?

Yanlış. Korkunç, tamamen yanlış.

Daha sonra bir yanlış eşek şakası ve beşlisi sihirli bir şekilde birbirine bağlanır.

Bu, Shade’in tüm Elorsin’lerle olan ilişkilerini geliştireceği bir slowburn fantezi dizisidir. Birinci kitap tek bakış açısı iken, iki ve üç kitap çift bakış açısına sahiptir. Birden beşe kadar olan kitaplar, 2021’de piyasaya sürülmesi planlanan ikinci kutu setiyle şu anda single olarak mevcuttur.

Özet

Hizmetçi kız erkeklerle tanışır. Erkekler bir kızı kurtarır/kaçırır (kime sorduğunuza bağlı olarak) ve onu dünyanın en kötü hizmetkarı olmaya devam ettiği şatolarına/okullarına/eğitim tesislerine götürür. Oğlanlar aslında kötü bir kralı ve onun yağlı saçlı yeğenini yenmeye çalışan prenslerdir.

Hikaye daha iyi hale geliyor – erkeklerden biri Evil-Greasy-Saç-Yeğen’e bir şaka yaptıktan sonra kız görünmez bir balonun içinde sıkışıp kalıyor ve korkunç bir şekilde yanlış gidiyor.

Bahsedilen görünmez balon, kızın erkeklerin belirli bir yarıçap içinde olmasına neden olur ve hem erkekler hem de kızlar için her türlü soruna neden olur – bunun ne anlama geldiğini gerçekten düşünmek için bir saniye ayırın.. evet.. biri banyoda duruyor olacak Kendinizi rahatlatmanız gerektiğinde yanınızda.

Kesin olan bir şey var ki, giderek “daha fazla” bir şey oluyor. Bu harika hikayeyi kapın – kaçırmak istemezsiniz!

Bir önceki yazımız olan Meredith Gentry Gölgelerin Öpücüğü I - Laurell K. Hamilton başlıklı kitabımızda Meredith Gentry Gölgelerin Öpücüğü I, Meredith Gentry Gölgelerin Öpücüğü I ekitap indir ve Meredith Gentry Gölgelerin Öpücüğü I ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.