Gölgeler Diyarı (Shadowlands Serisi 1) - Kate Brian - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Gölgeler Diyarı (Shadowlands Serisi 1) – Kate Brian

Gölgeler Diyarı (Shadowlands Serisi 1) – Kate Brian

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Ekim 2014
Eklenme: Mayıs 12th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 280
Yazar: Kate Brian

1.254 Kişi Tarafından Görüldü

Ancak kendilerini yeniden güvende hissetseler de, bu yeni arkadaşlarından biri ortadan kaybolunca korku tekrar geri dönecekti. Bu kayıp vakası sadece bir tesadüf müydü, yoksa kâbus yeniden mi başlıyordu?

Buz kesmiş ellerini birleştirdi ve ovalamaya başladı. Sessiz ormanda
düzgün tempoda ilerleyen kuru bir ses… Hava, bir bahar günü için kabul
edilemeyecek derecede soğuktu. Bu işi bitirdikten sonra, daha sıcak bir yere taşınacaktı. Ancak şimdilik buradaydı ve güneş batmaya başlıyordu. Kız her an gelebilirdi.

O zaman soğuğun bir önemi kalmayacaktı. Yakında elleri
sıcacık olacaktı. Avuç içlerine üfledi ve The Long and Winding Road1‘u
mırıldandı. Bu şarkı, onu her zaman gülümsetirdi.

Ve işte kız kaçıyordu. Gerçi çoğunlukla böyle yapmazdı ama bunun da
üstesinden gelebilirdi. Adapte olabilirdi. Ne de olsa, insan denen çok gelişmiş varlığın en önemli özelliklerinden biriydi bu.


Komşu avluda, çocuk oyun evinin arkasına çömeldi ve izledi. Arabanın
kapısını açarken kızın kardeşinin mırıldanarak nasıl küfrettiğini gördü.
Babasının direksiyonun başına geçtiği sırada bizzat kendi duygularıyla nasıl mücadele ettiğini seyretti. Bu ikisi oldukça öngörülebilirdi, elbette. Bu yüzden ilk önce onları öldürmek istedi. Bunu kız için yapardı. İstediğini almadan önce, kızı bu ikisinden kurtarmalıydı.

“Konuşmak ister misin?” diye sordu. Başımı salladım ve dizlerimi göğsüme kadar çektim. “Henüz değil.” Tristan da bacaklarını çenesine kadar çekerek yanıma çöktü. Nefes alışverişlerini dinledim ve deri bileziğine baktım. Eli, kalçamın kenarında kuma gömülmüştü. “Öldü mü?” diye sordum bir süre sonra. “Steven Nell. Gerçekten öldü mü?” Tristan, gökyüzü yavaş yavaş renklenirken çenesini biraz kaldırarak “Evet, öldü,” dedi. “Olive ne yaptı?” diye sordum. “Ve parktaki şarkıcı?” ‘Yollarına devam ediyorlar,” dedi ristan dikkatli bir şekilde. “Ya o şapkalı çocuk?” diye sordum.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.