Gökyüzü Avcısı 1 - Mary Lu - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Gökyüzü Avcısı 1  –  Mary Lu

Gökyüzü Avcısı 1 – Mary Lu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Mart 31st, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 275
Yazar: Mary Lu

344 Kişi Tarafından Görüldü

 

 

Gökyüzü Avcısı 1 ; Kırık bir dünya. Müthiş bir kötülük. Geri saldırmaya hazır bir savaşçı ekibi. Talin, dünyadaki tek özgür ulusun son savunması olan elit bir savaş gücünün üyesi olan bir Striker: Mara. Bir mülteci olan Talin, yalnızca Ghosts olarak bilinen mutant canavarlardan oluşan korkunç ordusuyla ulustan ulusu yok etmekten sorumlu, dünyaya hakim bir savaş makinesi olan Federasyon’un dehşetini ilk elden biliyor. Ama gizemli bir mahkum önden Mara’nın başkentine getirildiğinde, Talin onda göründüğünden daha fazlası olduğunu hisseder.

 

Federasyondan bir casus mu? Hangi sırları saklıyor? Açık olan tek bir şey var: Talin, geride kalan tek vatan için Grevci yoldaşlarıyla birlikte ölümüne savaşmaya hazır… hepsini kurtarmak ya da yok etmek için silah olabilecek çocuk olsun ya da olmasın. Sadakat hayattır.

 

Başkalarının ne düşündüğü önemli değil, Talin hiçbir şeyin onu kötü Federasyon’u ve musallat olan mutant canavarlardan oluşan ordusunu uzak tutmaktan alıkoymasına izin vermiyor. Gizemli bir mahkum ortaya çıkıp Talin’in tüm dünyasını alt üst edene kadar.

 

O bir casus mu?

 

Federasyonun uğursuz deneylerinin bir ürünü mü?

 

Talin’in mahkumun sırlarını çözmesi ve hepsini kurtaracak mı yoksa yok edecek silah mı olduğunu keşfetmesi için zaman işliyor. Sonuna kadar yarışmanızı sağlayacak yavaş ilerleyen romantizm ve kesintisiz aksiyon ile Skyhunter’da

 

savaşın ürpertici gerçeklerini ve umudun gücünü keşfedin .

Bir önceki yazımız olan Soğuk Demir Kalp (Kötü Sevgi) - Melissa Marr başlıklı kitabımızda Soğuk Demir Kalp Melissa Marr, Soğuk Demir Kalp Melissa Marr ekitap indir ve Soğuk Demir Kalp Melissa Marr ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.