Göçebe - Stephenie Meyer - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Göçebe – Stephenie Meyer

Göçebe – Stephenie Meyer

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2013
Eklenme: Aralık 10th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 895
Yazar: Stephenie Meyer

434 Kişi Tarafından Görüldü

Göçebe, Melanie nin bedenini alan “ruh”, yetkililer tarafından bir insan bedeninin içinde yaşarken karşılaşabileceği güçlüklar hakkında uyarılmıştır: Baskın duygular, hislerin yoğunluğu, çok canlı olabilen anıları Ama Göçebe’nin beklemediği bir güçlük vardır:

Bedeninin önceki sakini zihninden vazgeçmeyi reddeder.Göçebe, Melanie’nin düşüncelerinin derinlerine inerek geri kalan insanların nerede olduğunu öğrenmeye çalışır. Ama Melanie’nin zihninde tek görebildiği, sevdiği adamın, hâlâ saklanan bir insan olan Jared’ın hayalidir.

Bedeninin arzularına direnemeyen Göçebe, yakalamak mecburiyetinde olduğu bu adama karşı özlem duymaya başlar.

özet

Dünya’nın nüfusu, diğer bir gezegenden gelen yaratıklar tarafından ele geçirildi, ruhlar. Barışçıl bir türdürler, fakat insanların zihinlerini ele geçirirler ve bedenlerini olduğu gibi bırakırlar.

Melanie, Wanderers’ın fikirlerini Melanie’nin erkek arkadaşı ve Melanie’nin erkek kardeşinin anılarıyla doldurur. Bedeninin özlemini zihninden ayıramayan Wanderer, ikisinin de özlemini çeker.

Gezgin ruhlar, iki beden ve üç ruhlu bir aşk hikayesi kadar sıra dışı bir şeydir.

Bir önceki yazımız olan Felaket - Laurell K. Hamilton başlıklı kitabımızda Felaket - Laurell K. Hamilton, Felaket - Laurell K. Hamilton ekitap indir ve Felaket - Laurell K. Hamilton ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.