Gizemli Sevgili (Greycourt Serisi 1) - Elizabeth Hoyt - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Gizemli Sevgili (Greycourt Serisi 1) – Elizabeth Hoyt

Gizemli Sevgili (Greycourt Serisi 1) – Elizabeth Hoyt

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Mart 5th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 332
Yazar: Elizabeth Hoyt

804 Kişi Tarafından Görüldü

Gizemli Sevgili ; Maiden Lane serisinin New York Times’ın en çok satan yazarından , Tessa Dare ve Eloisa James hayranları için mükemmel olan “karşı konulmaz esprili yazı stilini entrikalarla dolu bir olay örgüsüyle birleştiren” ( Kitap Listesi ) yeni bir serinin ilk kitabı geliyor.

 

Freya de Moray pek çok şeydir: Bilge Kadınlar’ın gizli tarikatının bir üyesi, gözden düşmüş soyluların kızı ve takma bir isimle yaşayan bir refakatçi. Onun olmadığı şey bağışlayıcıdır. Kardeşini mahveden ve ailesinin çöküşüne yol açan Harlowe Dükü, katıldığı kır evi partisinde göründüğünde, herhangi bir Bilge Kadının yapacağını yapar: intikamını planlamaya başlar.

 

Harlowe Dükü Christopher Renshaw’a şantaj yapılıyor. Sırlarını güvende tutmak niyetiyle, bu baskıya kesin olarak son vereceği bir ev partisine katılmayı kabul eder. Ta ki parti asileri arasında maske takan Freya’yı tanıyana ve dertlerinin yeni başladığını anlayana kadar.

 

Freya, unutmayı yeğlediği günahları hakkında her şeyi biliyor. Ama aynı zamanda ateşli, cesur ve şehvetli – karşı koyamadığı bir cazibe. Freya’nın ciddi bir tehlikede olduğu anlaşıldığında, onu güvende tutmak için her şeyi riske atacaktır. Ama önce, ne pahasına olursa olsun Freya’nın güvenini kazanması gerekecek.

Bir önceki yazımız olan Kan Varsa - Stephen King başlıklı kitabımızda Kan Varsa - Stephen King, Kan Varsa - Stephen King ekitap indir ve Kan Varsa - Stephen King ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Gizemli Sevgili (Greycourt Serisi 1) – Elizabeth Hoyt” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.