Gitmene İzin Vermeyeceğim 2 - Monica Murphy - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Gitmene İzin Vermeyeceğim 2 – Monica Murphy

Gitmene İzin Vermeyeceğim 2 – Monica Murphy

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Temmuz 2nd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 351
Yazar: Monica Murphy

276 Kişi Tarafından Görüldü

Gerçekler acıtır derler ve acım derinlere iner. Ben Ethan’a aşık olurken, o beni sürekli aldatıyordu. Yalanlarıyla korunan büyük bir sır tuttu.

 

Ne sakladığını öğrendiğimde, gerçek dünyamı sarstı ve bizi sonsuza dek mahvetmekle tehdit etti. Beni mahvet ama çok geçmeden paylaştığımız şeyin yok edilemeyeceğini anladım. Aramızdaki bağ çok güçlü. Her zaman olmuştur. Onu daha fazla inkar edemem. Ve gerçeğimi inkar edemem: Ethan’a aşığım. Gitmesine izin vermek istemiyorum.

 

Biz bu ilişkiyi yürütmek için elimizden geleni yaparken, diğer güçler bize karşı savaşıyor. Beni güvende tutmak isteyen ailem. Medya benim trajik geçmişime kafayı taktı. Bundan beslenen halk. Yıllar önce beni neredeyse yok eden adam, Ethan’ın babası bile. İşi bitirmek için elinden geleni yapıyor.

 

Ethan’a olan sevgime rağmen, içimdeki şüpheler zihnimi bulandırıyor. O acıya değer mi? Aşkımız hayatta kalacak mı, yoksa onu bir kez ve herkes için bitirmekten -bizi bitirmekten başka seçeneğimiz mi olmayacak?

Bir önceki yazımız olan Bizi Asla Ayırmayın 1 - Monica Murphy başlıklı kitabımızda Bizi Asla Ayırmayın 1 - Monica Murphy, Bizi Asla Ayırmayın 1 - Monica Murphy ekitap indir ve Bizi Asla Ayırmayın 1 - Monica Murphy ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.