Gideon : Gece Gezginleri 2 - Jacquelyn Frank - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Gideon : Gece Gezginleri 2  –  Jacquelyn Frank

Gideon : Gece Gezginleri 2 – Jacquelyn Frank

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Mayıs 30th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 220
Yazar: Jacquelyn Frank

1.094 Kişi Tarafından Görüldü

Şifacı, genç kadının bedenini çok iyi tanıyordu. Oysa tek istediği kalbiydi.

Gideon bin yıldır şifa dağıtmış, halkının en yaşlı erkeği olarak bilgeliğiyle her zaman saygı görmüştür. Ama kutsal aylarda halkının üzerine çöken güçlü, ilkel tutkulara kendisinin bile kapılabileceğinin farkındadır; dokuz yıl önce iblis kralının kız kardeşi Magdelegna’ya tutkuyla dokunduğunda bu gerçek inkâr edilemez şekilde ortaya çıkmıştır.

Kontrolünü kaybetmesiyle dehşete düşen Gideon, Magdelegna’yı arzusu ve öfkesiyle baş başa bırakıp kendini sürgüne mahkûm etmiştir. Ancak ruh çağıranlar halkını tehdit eder ve Magdelegna neredeyse onların kurbanı olurken Gideon başka bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalacaktır…

Güzel ve inatçı Magdelegna’yla kaderlerinde, tarih kadar derin ve eski bir aşkı paylaşmak olmasına rağmen Gideon önce Legna’nın güvenini kazanmalı… sonra da hayatını kurtarmalıdır.

“Jacquelyn Frank’in Gece Gezginleri serisi insanı içine çeken alternatif bir dünyayı zengin ve lirik bir dille anlatıyor.”

Legna ve Gideon’un aşkı ve sevgisi huzur vericiydi. Romantizmin doruk noktalarını gördüler diyebilirim. aşina olduğumuz fantastik yaratıklar, genelde olanın aksine şeytanı güçlere hizmet etmiyorlar. Mesela bu seride iblisler kötülüğe ve cehenneme hizmet eden şeytanî yaratıklar değiller.

İçlerinde merhamet, şefkat, sevgi ve iyi niyet barındırıyorlar. Bu seriyi farklı ve okunası kılan dikkat çekici noktalardan en büyüğü buydu..

Özet

Vakit yaklaştıkça kendimizi daha sıkı kontrol altına almalıyız.Yeryüzünde ve gökyüzünde yaşanacak isyan çağında, Ateş ve Su tüm topraklarda yıkıma neden olduğunda, İhtiyarların en ihtiyarı geri dönecek,eşini bulacak ve Zaman’ın ilk çocuğunun oyun arkadaşı olacak Uzay elementinin ilk çocuğu İnfazcılar’dan doğacak…

Kayıp İblis Kehaneti

Vampir, karşısında duran İblis’i düşünceli, koyu mavi bakışlarıyla uzun uzadıya süzdü. Siyah gözbebeklerinin hafif oval şekli, merak uyandırmaya,biraz daha derinden incelemek için yaklaşma isteği doğurmaya ve sıkıca örülmüş bir örümcek ağı gibi karşısındakini hapsetmeye yeterdi. Bunun gibi cazibeler İblis’i etkilemediği için Vampir’in, karşısındaki sessiz figürü dikkatle süzmekteki tek amacı yalnızca incelemekti.

Vampir, doğasında olmayan bir sabır ve lütufla sandalyesinde arkaya yaslandı, aynı anda rahat bir tavırla ayağını diğer dizinin üzerine dayadı. İblis her zamanki gibi konuşmaya, zihnindekileri dile getirmeye ve onun gibi bir Kadim’i Vampir’in evine getiren sebebin ne olduğunu anlatmaya başlamadan önce doğru zamanı bekliyordu.

Konuşmadan önce böylesine dikkatli bir şekilde düşünmesi her zaman iyi bir şey, diye düşündü Vampir çünkü bu İblis genellikle konuştuğu kişinin gözleri önüne acımasız gerçekleri sererdi.

Bu her ne kadar hayranlık uyandıran bir özellik olsa da, özellikle Gece Gezginleri ırkının yaşamlarına dair önemli haberler anlattığında düşünüldüğü kadar rahatlatıcı olmazdı.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.