Gerçek Olmak "Biraz Almak 3" - Emma Chase - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Gerçek Olmak “Biraz Almak 3”  – Emma Chase

Gerçek Olmak “Biraz Almak 3” – Emma Chase

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Nisan 17th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 280
Yazar: Emma Chase

354 Kişi Tarafından Görüldü

 

Gerçek Olmak 3 ; Connor Daniels ilk kez biriyle çıkmaya başlayacağını hiç düşünmemişti. Başarılı bir doktor olarak kariyeri ve üç oğlu onun her şeyidir. Bu tam olarak kavurucu bir sosyal hayata elverişli bir düzen değil – ama bir şans veriyor.

 

Acil servis hemşiresi Violet Robinson, Connor’ın sonsuza kadar ona aşık olduğunu öğrenmesini asla istemedi. Sadece onun kirli hayalleri için tasarlanmış küçük, kirli bir sırdı. Ne zaman yanında olsa kalbi tekliyor  ve ayakları da öyle.

 

Connor, Violet’ın marketin otoparkında hızla ilerlediğini gördüğünde ve Violet yüzüstü düştüğünde, Violet muhteşem, genç hemşireye hemen aşık olmaya başlar.

 

Flört etmek zor olabilir. Ve hayat güzel, çılgın ve tahmin edilemez olabilir. Ama gerçek olduğunda, en önemli şeyin ne olduğunu keşfedersiniz. . . ve tüm bunlar boyunca seni sevmesini istediğin tek kişi.

Bir önceki yazımız olan Vahiy - Daryl Gregory başlıklı kitabımızda Vahiy - Daryl Gregory, Vahiy - Daryl Gregory ekitap indir ve Vahiy - Daryl Gregory ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.