Gerçek Aşk - John Marrs - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Gerçek Aşk – John Marrs

Gerçek Aşk – John Marrs

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Mayıs 2017
Eklenme: Haziran 2nd, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 400
Yazar: John Marrs

1.730 Kişi Tarafından Görüldü

“Sevmek veya sevilmek, bu kadarı yeterli. Fazlasını isteme. Hayatın karanlık katmanları arasında bundan başka inci yoktur.” Victor Hugo, Sefiller

Tinder, Facebook, Happen, Instagram, Scorp…Gerçek aşkını bulmak için onlarca internet aracı… Pek çok hayal kırıklığı, uyumsuz eşleşmeler… 
Vazgeçecek noktaya geldiniz değil mi? Peki ya basit bir tükürük testi bütün probleminizi çözecek olsaydı?

Sizi bu dünyadaki öteki yarınız ile buluşturmayı garanti etseydi?Hem de bu bir DNA testi sonuçta; tamamı ile güvenilir. Sevgili bulmak için uğraşmaya, doğru muydu değil miydi diye düşünmeye gerek yok.


Mandy DNA eşini bulan kocası tarafından terk edilmiş, orta yaşlı bir kadın. 
Ve şimdi o da aşkın peşinde. Jade’in ruh ikizi Avustralya’da yaşıyor. 
Bir gün gerçekten tanışacaklar mı? 


Nick’in nişanlısı tam evlilik öncesi testi yaptırmaları gerektiğinde ısrarcı. 
Sonuç olumsuz çıkacak olursa ilişkileri buna dayanabilecek mi? Ellie yalnız ama çok başarılı bir CEO. 


Kariyeri adına pek çok şeyden vazgeçmiş. Bu test ona mutluluğu getirecek mi? Christopher ise köşede bekleyen bir psikopat. Peki beklediği kim?
Her bir hikâye inanılmaz dönemeçlere giriyor ve okuru son sayfaya kadar diken üstünde tutuyor.


“Gerçek Aşk” nefes nefese okunan bir psikolojik gerilim romanı.

ÖZET

“Bence kesinlikle yapmalısınız” diye ısrar etti Sumaira, yüzünde kocaman bir gülümseme ve gözünde şeytani bir ışıltıyla. “Neden ki? Ruh ikizimi buldum ben” dedi Sally, parmaklarını Nick’in parmaklarına dolarken.

Nick yemek masasının üzerinden uzandı ve boştaki eliyle Prosecco’yu aldı. Kalan son birkaç damlayı bardağına doldurdu. “Biraz daha içki isteyen var mı?” diye sordu. Diğer üç misafirden olumlu yanıt alınca nişanlısının elini bıraktı ve mutfağa doğru ilerledi.

“Ama emin olmak istersiniz sonuçta, öyle değil mi?” diye ısrar etti Sumaira. “Yani birlikte çok iyisiniz ama dışarıda başka kimler var bilemezsiniz…”

Nick elinde yeni bir şişeyle -bu geceki beşinci şişe- döndü ve Sumaira’nın kadehini doldurmak istedi.

Deepak elini karısının kadehinin üstüne koydu. “O daha fazla içmesin, Bayan Çakırkeyif bu gece yeterince içti zaten” dedi.

“Eğlenmemi hiç istemez” diyen Sumaira gülerek yüzünü buruşturdu. Sally’ye döndü. “Tek söylediğim, evlenmeden önce gerçek aşkını bulduğundan emin olman gerektiği.”

“Sen söyleyince kulağa ne kadar romantik geliyor” dedi Deepak, gözlerini devirerek. “Ama gerçekte bu kararı onlar adına almak sana düşmez, değil mi? Bozuk değillerse onları tamir etmeye çalışma.”

Bir önceki yazımız olan Yabancı - Stephen King başlıklı kitabımızda Yabancı Stephen King, Yabancı Stephen King ekitap indir ve Yabancı Stephen King ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.