Genç Bakıcı - Ceyda Kardelen - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Genç Bakıcı – Ceyda Kardelen

Genç Bakıcı – Ceyda Kardelen

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Eylül 12th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 230
Yazar: Ceyda Kardelen

2.056 Kişi Tarafından Görüldü

Genç Bakıcı romanından, Bu seyahat Aynur’un bir çok ilki yaşamasına neden olmuştu. Hayatında hiç şehirler arası seyahat etmemişti. En çok bir iki kez anne ve babasıyla şehir merkezine gitmişlerdi,.

Yaşadıkları ilçeden şehre minibüsler çalışıyordu. Kocaman otobüs, saatlerce seyahat edecek olması heyecanlandırmıştı. Üstelik bu seyahati tek başına yapacaktı. Bu nedenle çok korkuyordu.

Babası otobüs şoförüne ve Aynur’un yanında oturacak genç kadına sıkı sıkıya tembih etmişti, kızına göz kulak olmaları için. Bir akşam üstü otobüse binmiş, tüm gece boyu ve sonra da öğleye kadar seyahat ettikten sonra Ağâh’ın kendisini karşılayacağı ilçeye, Edremit’e gelmişlerdi.

Aynur başıma bir şey gelir korkusuyla seyahat boyunca yerinden kıpırdamamış, molalarda çişe bile gitmemişti. Edremit’te otobüsten indiğinde aç bilaç ve idrar kesesi patlayacak bir haldeydi.

Agah Aynur’u görünce gözleri yerinden fırlamıştı.Demek Cem’in bakıcısı bu kız olacaktı.İnanamıyordu şirin bakışlı olağanüstü çekici bir kız.


Agah, daha Aynur bir şey söylemeden hemen ona tuvalete gider misin, diye teklif etmişti. Zaten Aynur’un bir şey demeye cesareti de yoktu. Aynur tuvalet ihtiyacını karşıladıktan sonra Agah onu bir de lokantaya götürmüş, döner ısmarlamıştı.

Bir önceki yazımız olan Kan Davası (Töre) - nimesayovsk wattpad yazarı başlıklı kitabımızda Kan Davası (Töre) epub indir, Kan Davası (Töre) epub oku ve Kan Davası (Töre) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.