Geek Kız 5 - Tepetaklak Aşk (Geek Girl Serisi 5) - Holly Smale - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Geek Kız 5 – Tepetaklak Aşk (Geek Girl Serisi 5) – Holly Smale

Geek Kız 5 – Tepetaklak Aşk (Geek Girl Serisi 5) – Holly Smale

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Mart 28th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 487
Yazar: Holly Smale

897 Kişi Tarafından Görüldü

Geek Kız 5 Kitabında, Tepetaklak deyim anlamı;

1 – heyecanlı olmak, sevinçten takla atmak

2 – âşık olmak

3 – geçici olarak yanlış yola sapmak

4 – olanca hızıyla gitmek

5 – istekli olmak

Benim adım Harriet Manners ve ben daima bir geek olacağım.

Vücudumuzun saniyede 25 milyon yeni hücre ürettiğini,

Ama bildiğim şeyler arasında “plan yapma” listenin en başında geliyor. Ben de bu özel becerimi değerlendireceğim. İlk defa hayatımın nasıl olması gerektiğini biliyorum, çünkü her şeyi planladım!

Bu kez ayvayı yemek yok! Havada aşk kokusu var ve ben başarmak için çok kararlıyım!

Evet, doğru: Artık resmî bir arkadaş tayfasının üyesi­yim. Bir tayfanın, bir yakın arkadaş grubunun, bir dostluk birliğinin üyesiyim. Asla ayrılmayacak olan beş kafadardan oluşan bir grup bu.

Birimizin büyük, kahverengi bir köpek olmaması dışın­da aynen Afacan Beşler ya da Scooby Doo gibiyiz. Ve bu, kelimenin gerçek anlamıyla hayatımı değiştirdi.

Araştırmalar, geniş bir arkadaş çevresine sahip olan ki­şilerin, akranlarından yirmi iki yıla kadar daha uzun yaşadık­larını göstermiştir ama ben o kadar eğleniyorum ki sanırım bundan da daha uzun süre yaşayacağım.On altı yılımı aldı ama sonunda buldum onları.

Ortalama bir Londra güvercininin 48,7 cm ve evinizin arka bahçesindeki toprağın iki milyon yaşında olduğunu gerçekten bilmek isteyecek insanları buldum.

Tek bir tembel hayvanın üzerinde 980 böcek barındı­rabileceğini, Mars’ta gün batımının mavi olduğunu keşfet­meyi seven ve hatta sonrasında belki de Google’da bunun bir fotoğrafını bulmayı deneyecek olan insanları buldum.

Sonunda kafa dengim diyebildiğim binlerini buldum.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.