Geçiş (Çerçeve Üçlemesi - 2) - Rachel Cusk - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Geçiş (Çerçeve Üçlemesi – 2) – Rachel Cusk

Geçiş (Çerçeve Üçlemesi – 2) – Rachel Cusk

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Ocak 17th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 149
Yazar: Rachel Cusk

213 Kişi Tarafından Görüldü

Geçiş (Çerçeve Üçlemesi – 2); Ailesinin çöküşünün ardından bir yazar ve iki küçük oğlu Londra’ya taşınır. Kargaşa, kendisi ve çocukları için yeni bir gerçeklik inşa etmeye çalışırken, kişisel, ahlaki, sanatsal ve pratik bir dizi geçiş için katalizör görevi görür.

Şehirde, yaşamın şimdiye kadar kaçındığı yönleriyle yüzleşmek ve kendini yeniden hayata bağlama ve yaşama inanma mücadelesinde savunmasızlık ve güç, ölüm ve yenilenme sorularını dikkate alması sağlanır.

Özet

Satın aldığı harabe halindeki dairenin tadilatı sürer, kendisi de hâlâ geride bırakılamamış bir geçmişle belirsiz bir gelecek arasında arafta beklerken, çeşitli insanların eski bir sevgili, yeniden bir araya gelinen dostlar, yazarlar ve başkaları anlattığı hikâyeleri dinler:

Anne babaların ve çocukların gölgelerinin üşüştüğü, eski bağları koparıp atmaktan ve aynı kalmaktan söz edilen, biten şeylerin ağırlığının altında değişimin kıpırtısının hissedildiği hikâyeler.

Rachel Cusk, Çerçeve ile başladığı yeni bir tür roman yazma girişimini, Geçiş’te yeni temalara açılarak ve yeni derinlikler keşfederek sürdürüyor.

-Cüretkâr, özgün ve insancıl. – Daily Telegraph-

Bir önceki yazımız olan Küçük şeyler - B. Hollidae başlıklı kitabımızda Küçük şeyler - B. Hollidae, Küçük şeyler - B. Hollidae ekitap indir ve Küçük şeyler - B. Hollidae ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.