Gecenin Düşüşü "Gecenin Ölümü 2" - Jonathan Maberry - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Gecenin Düşüşü “Gecenin Ölümü 2”  –  Jonathan Maberry

Gecenin Düşüşü “Gecenin Ölümü 2” – Jonathan Maberry

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2014
Eklenme: Nisan 14th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 494
Yazar: Jonathan Maberry

132 Kişi Tarafından Görüldü

 

Gecenin Düşüşü 2; Stebbins Küçük Okulu cesetlerle dolu. Panikleyen öğretmenler ve komşular, okul dışında aile üyelerini sakinleştirirken çocuklar hıçkıra hıçkıra ağlıyorlar. Anne babalar ve çocuklarını yemezler değil mi?

 

Memurlar Fox ve Hammond, gazeteci Billy Trout ile birlikte buna sonun başlangıcı diyorlar. Bu zombi kıyameti. Kaçak bir seri katil, Stebbins County’ye ölümcül bir virüs bulaştırıyor ve şimdi tüm dünya Fox, Trout ve Stebbins’in geri kalan sakinleri yaşamları için savaşırken neye karşı?

 

Başkan ve Ulusal Muhafız, Stebbins, PA’yı haritadan çıkarmaya ve kayıplarını azaltmaya hazır. Ancak enfeksiyon yayılıyor ve hızlı. Daha da kötüsü, virüsü yaratan bilim adamı kayıp. Vücut sayısı arttıkça bu bir sayı oyunudur; Fox, enfekte olanları kontrol altına almalı ve çok geç olmadan yaşayanları tahliye etmelidir ve zaman işliyor.

 

Maberry’nin Dead of Night’ın tırnak yiyip bitiren devamı olan Fall of Night , ilk romanın kaldığı yerden devam ediyor – bir deli ve ona yeni bir “un” hayatı veren kayıp bilim adamı için vahşi bir kaz kovalamacasında. Tüyler ürpertici, kanlı ve tüyler ürpertici derecede korkutucu Maberry hayranları bu hızlı gerilim romanını ışıklar kapalıyken okuyamayacaklar.

Bir önceki yazımız olan Karanlık Aşk 2 "Her Şeye Rağmen" - Tuğçe Aksal başlıklı kitabımızda Karanlık Aşk 2, Karanlık Aşk 2 ekitap indir ve Karanlık Aşk 2 ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.