Gazap ve Şafak-1 - Renee Ahdieh - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Gazap ve Şafak-1  –  Renee Ahdieh

Gazap ve Şafak-1 – Renee Ahdieh

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Mayıs 23rd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 376
Yazar: Renee Ahdieh

398 Kişi Tarafından Görüldü

Cani bir katil tarafından yönetilen bir diyarda, her şafak bir başka aileye kalp acısı getirmektedir. On sekiz yaşındaki Horasan Halifesi Halid her gece yeni bir eş almakta ancak sabaha kalmadan gencecik kadınların hayatına son vermektedir.

 

Can dostu, Halid’in kurbanlarından biri olan Şehrazad, intikam almaya yemin eder ve gönüllü olarak Halid’e gelin gider. Sadece hayatta kalmaya değil, halifenin dehşet saçtığı hükümdarlığı yerle bir etmeye de kararlıdır.

 

Şehrazad zekâsı ve azmi sayesinde her gece Halid’in aklını çelip büyüleyici hikâyeler anlatarak hayatta kalmayı başarsa da bir sorun vardır:

 

Genç kız can dostunu öldüren katile günbegün âşık olmaktadır. Üstelik bu mermer ve taştan sarayda hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlamaya başlamıştır.

 

Şehrazad, zalim çocuk hükümdarın genç kızları neden öldürdüğünü ortaya çıkarmaya ve bu döngüye bir son vermeye karar verir…

Bir önceki yazımız olan Ağaçların Şarkısı - Hermann Hesse başlıklı kitabımızda Ağaçların Şarkısı-Hermann Hesse, Ağaçların Şarkısı-Hermann Hesse ekitap indir ve Ağaçların Şarkısı-Hermann Hesse ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.