Gabrıel - Nikki Kelly - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Gabrıel – Nikki Kelly

Gabrıel – Nikki Kelly

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Şubat 6th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 260
Yazar: Nikki Kelly

492 Kişi Tarafından Görüldü

Gabriel; bir melek soyundandır. Aynı zamanda onları kontrol eden şeytandan kurtulmak isteyen bir vampir neslinin müttefikidir. Ancak iyiliğin kötü üzerindeki gücüne olan inancı sarsılır, ancak tek gerçek aşkı olarak gördüğü kadın olan Lailah’ın hem melek hem de iblis olabileceğini öğrendiğinde.

Aşkları Gabriel, vampir Jonah, melek ve vampir güçleriyle savaşa girmeye hazır olan karanlık güçleri alt etmeye yetecek mi? Ve Gabriel, Lailah’a aşık olan Jonah ile rekabet edebilecek mi?

Nikki Kelly , nefes kesici Styclar destanının ikinci bölümü olan Gabriel’de romantik, aksiyon dolu bir fantastik macera yaratmak için bir kez daha iyi ve kötünün kalbine ve ruhuna derinlemesine bakıyor .

Lailah (Leyla):

“Tam vampir hevesinin abartıldığını ve sonunda mağlup edildiğini düşündüğümüz sırada Kelly, okuyucuları heyecan verici yeni bir dünyayla çarpıyor…

Eşit parça romantizm ve doğaüstü macera. Canlı ve zekice hazırlanmış bu roman, Julie Kagawa’nın Ölümsüz Kuralları hayranlarına hitap edecek. ve Courtney Allison Moulton’ın bu yeni olağanüstü güçteki kahramanı kutlayacak Angelfire serisi.” Okul Kütüphane Günlüğü

yazar hakkında

Nikki Kelly, Styclar Saga’nın 1. Kitabı olan Lailah’ın yazarıdır. Lailah ilk olarak çevrimiçi bir okuyucu ve yazar topluluğu olan Wattpad’de seri olarak yayınlandı. Altı ay içinde roman bir milyondan fazla okundu. Nikki, kocası ve kızıyla birlikte Londra’da yaşıyor.

Bir önceki yazımız olan Alacakaranlık Kuşları - Gülten Dayıoğlu başlıklı kitabımızda Alacakaranlık Kuşları - Gülten Dayıoğlu, Alacakaranlık Kuşları - Gülten Dayıoğlu ekitap indir ve Alacakaranlık Kuşları - Gülten Dayıoğlu ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.