Fidye (Highlands' Lairds Serisi 2) - Julie Garwood - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Fidye (Highlands’ Lairds Serisi 2) – Julie Garwood

Fidye (Highlands’ Lairds Serisi 2) – Julie Garwood

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2011
Eklenme: Eylül 20th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 274
Yazar: Julie Garwood

899 Kişi Tarafından Görüldü

Fidye (Highlands’ Lairds Serisi 2); Gillian, yakışıklı birer İskoç beyi olan Ramsey Sinclair ve Brodick Buchanan’ın yardımıyla geçmişini aydınlatabileceğini keşfeder. Genç kadın, bu iki İskoç beyinin cesaret ve kurnazlığı, yeni tanıştığı Bridgit’in de arkadaşlığı sayesinde, ailesini dağıtıp babasının adını kötüye çıkarmış olan vicdansız Baron Alford ile sıkı bir mücadeleye girişir.

 

Fakat Sinclair ve Buchanan gibi iki güçlü savaşçıyı yanlarında bulan Gillian ve Bridgit, ihtirasın güçlü bir silah olabileceğini, tek bir ihanetin bile tüm güveni ortadan kaldırabileceğini ve en büyük riskin teslim olmak özellikle de beklenmedik bir aşkın uyandırdığı güçlü hislere teslimiyet olduğunu fark ederler.

 

İngiliz kızı Gillian, küçükken yaşadığı bir olay nedeniyle hayatı altüst olur ve ve kız kardeşini bu olay nedeniyle kaybeder. Küçük bir çocuğu kurtarmaya çalışırken başına umulmadık olaylar gelir ve geçmişindeki bazı gerçekleri aydınlığa çıkartmak ayrıca kız kardeşini bulmak için Ramsey Sinclair ve Brodick Bunchanan’ın yardımlarını alır.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.