Evlilikte Cinsellik - Baruch & Hyman Miller - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Evlilikte Cinsellik – Baruch & Hyman Miller

Evlilikte Cinsellik – Baruch & Hyman Miller

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 1996
Eklenme: Ocak 4th, 2017
Dil: Türkçe
Sayfa: 224
Yazar: Dorothy Walter Baruch , Hyman Miller

3.918 Kişi Tarafından Görüldü

Evlilikte Cinselliğin Önemi

Evlilikte Cinsellik kitabı, D.W. Baruch & Hyman Miller’ın kaleme aldığı önemli bir eserdir. Evlilikte mutluluğun kestirme yolları tarif edilmiştir. Birtakım insanlar evlilik kurumunun temeline umudu koyarlar.

Pek çok kadın sürekli olarak mutlu olmayı ister. Erkekler ise sürekli olarak mutlu edilmeyi ister. Her iki taraf da sürekli olarak mutluluğu arar. Ancak her iki taraf da bu konuda üzerilerine düşen görevi yapmaz. Her cins mutluluğu karşısından alacağı bir hediye olarak görür. Ancak böyle değildir. Her iki cins için de mutlu bir evliliğin söz konusu olması için gereklilikler vardır. Bu gereklilikleri yeteri kadar anlayamayan insanlar aslında çok mutlu olabilecekleri halde, mutlu olamadan evliliklerine devam ederler. Hem erkeğin hem de kadının yapması gereken karşısındaki kişinin mutluluğunu kendi mutluluğu önüne koymaktır. Bu sayede her iki taraf da düşünülmüş olur.

Her iki cinsin de birbirini düşünmesi arada yapılacak olan görüşmelerle sabitlenir. Karşılıklı olarak mutlu etme çabası her insanın yüzünü güldürür. Bu durum cinsellikte de geçerlidir. Karşı tarafa verilen mesajlarda onu düşünüyor olma mesajı verilmelidir. Bu durum, evleri daha huzurlu hale getiren en önemli kurallardan bir tanesidir.

Cinselliğin Önemi

Evlerin en iyi şekilde kullanılması, mutlu bir yuva halin getirilmesi buna bağlıdır. Yapılan fedakarlıkların hatırlatılması olumlu sonuç doğurmaz. Sadece her iki tarafın da bu şekilde davranmaya karar vermiş olması gerekir. İyi niyet, iyi niyeti getirir.

Bir önceki yazımız olan 100 Dünya Klasiği Kitapları arşivi indir başlıklı kitabımızda 100 Dünya Klasiği Kitapları arşivi ekitap indir, 100 Dünya Klasiği Kitapları arşivi ekitap oku ve 100 Dünya Klasiği Kitapları arşivi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

“Evlilikte Cinsellik – Baruch & Hyman Miller” için 2 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.