Evden Çok Uzakta - Kristin Hannah - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Evden Çok Uzakta – Kristin Hannah

Evden Çok Uzakta – Kristin Hannah

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2013
Eklenme: Şubat 23rd, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 516
Yazar: Kristin Hannah

689 Kişi Tarafından Görüldü

Ona göre bazı aileler, yaz güneşinde soluk aldıran koca ağaçlar ve güzelim fulyalarla kuşatılmış bir korunaktı. Diğerleriyse, ki onun içinde yaşadığı bu türdü,şarapnel ve vücut parçalarıyla dolu kanlı ve karanlık bir savaş meydanıydı.

Bazen korkunç kelimeler ağzından dökülürken ağlar, bazen acısı kolayca hissedilirdi ama sesinin nasıl çıktığı değildi önemli olan; önemli olan tek taraflı aşkının trajik gerçekliğiydi.

Alt katta biri çığlık attı.

Annesiydi muhtemelen.

Ardından bir gürültü duyuldu, büyük bir şey duvara fırlatılmıştı. Kapı sertçe kapandı. Bu da babası olmalıydı.Evden öfkeyle çıkmış (Başka bir çıkış şekli var mıydı ki?) ve kapıyı arkasından sertçe çekmişti. Yarın ya da ertesi gün, ne zaman parasız kalırsa o zaman dönecekti. Üzerine sinen içki ve sigara kokusuyla, ayık ve pişman olmuş bir halde sinsice mutfağa girecek, annesi de ağlayarak ona sarılacaktı.

Bütün evliliklerde bir kırılma noktası vardır.

Bütün aileler yara alır.

Bütün savaşların bir bedeli olur…

Yirmi yıllık evlilikleri bitme noktasına sürüklenirken birçok çift gibi Michael ve Jolene de çocuklar, kariyer, fatura, ev işleri gibi günlük yaşamın sıkıntılarıyla uğraşmak zorundadırlar. Ancak hayatları beklenmedik bir biçimde değişir, ailenin direği olan Jolene tehlikeli bir savaşa doğru ilerlerken, kızlarına tek başına nasıl ebeveynlik yapacağına dair en ufak bir fikri olmayan Michael evde kalır.

Bir anne olarak ailesinden uzak kalmak Jolene için çok ıstırap vericidir ancak bir asker olarak da sorumlulukları vardır. Savaş Jolene’i hiç kimsenin öngöremediği biçimde değiştirecek, Michael ve Jolene’in en büyük korkularıyla yüzleşmelerini sağlayacaktır.

Kristin Hannah bu duygusal kitabında, âşık ve birbiriyle savaş halinde bir karı kocanın ilişkisine yoğunlaşarak sıkıntılı bir evliliğin mahrem topraklarında geziniyor…

Seni artık sevmiyorum. Dev bir dalga gibiydi o cümle, hiç umulmadık bir anda gelen, binaları temelinden yıkıp evleri un ufak eden bir dalga gibi…

“Cesur, gerçekçi ve düşündürücü bir roman.

Kristin Hannah tüm kalbiyle yazan şefkatli ve inandırıcı bir yazar.”Luanne Rice

“Evden Çok Uzakta önce kalbinizi kıracak, sonra da sizi iyileştirecek.”Janis Owens

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.