Eski - Emma Chase - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Eski – Emma Chase

Eski – Emma Chase

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Nisan 9th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 222
Yazar: Emma Chase

426 Kişi Tarafından Görüldü

 

 

Orjinal Adı : Ex (İtalyan Sürümü)

 

Garrett Daniels’ın hiçbir endişesi yok. Dönemin oyunlarından, futbolun en iyi oyuncularından biri. En iyi ve en güvenilir adresler: Snoopy, onun tatlı beyaz yavrusu. Callie Carpenter şehre geri döndü. Tüm doğaçlamaların en iyilerinden biri olarak kabul edilir. Ve böylece, Callie eski lisesine bir yedek için geri döner.

 

Kendinizi yine kavgaların, kaçak hormonların, bitmek bilmeyen dedikoduların ve bolca Sahnesi ve eğlencenin ortasında bulacağınızı kim düşünebilirdi?

 

Callie’nin dönüşü, aslında, fakültede farkedilmeden gitmedi ve Garrett, ona daha iyi bir Çevre için bazı tavsiyelerde bulunmayı teklif ettiğinde, sorunun reklamsız geçeceği açık. Sadece eski günlerde jel. Çünkü rolleri onların sadece arkadaş kalmalarını gerektirmesine rağmen… okulda tekrar bir araya gelseler, aşktan iyi bir ders olabilirler.

Bir önceki yazımız olan Cesaret "Briar U4" - Ella Kennedy başlıklı kitabımızda Cesaret "Briar U4", Cesaret "Briar U4" ekitap indir ve Cesaret "Briar U4" ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.