Eros'un Okları I - Eylül Sancaktar - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Eros’un Okları I – Eylül Sancaktar

Eros’un Okları I – Eylül Sancaktar

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Temmuz 26th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 488
Yazar: Eylül Sancaktar

1.212 Kişi Tarafından Görüldü

Defne, hayatını alt üst eden derin acısıyla, henüz minicik bir çocukken büyümek zorunda kalsa da, ne hayata ne de aşka olan inancını yitirmişti. Yirmi iki yaşında, üniversiteden yeni mezun olmuş bu neşeli, deli dolu kız, yaz tatilini geçirmek üzere Çeşme’ye ablasının yanına giderken umutluydu.

Hoşlandığı adamın kalbine girmenin bir yolunu bulacak, onu kendisine sırılsıklam âşık edecekti. Peki heyecan içerisinde kurduğu bu hayaline kavuşabilecek miydi; yoksa Eros’un acımasız okları onu bambaşka bir kalbin tutsağı haline mi getirecekti?

“Öyle mi Daphne! Ama şunu bil ki bu oyunu sen başlattın…”

Defne, 13 yaşında iken bir yağmurlu, fırtılanlı, gök gürültülü bir Şubat aynın gecesinde babası ile annesinin kavga ettiğini duyuyor ve babasının annesini aldattığını öğreniyor ve babası o gece evi terk ederken onu pencereden izliyor. Bu olay Onun hayatına bomba gibi düşmüş ve içinde hiç çıkmayacak yaralar açmış.

Özet

22 yaşında okulu bitirdiğinde ablasının yanına her yaz gittiği bir yazı geçirmek üzere yanına gidiyor. Geçen sene çok yakınlaştığı platonik olarak aşık olduğu Mert adında bir oğlanı görmek için çok hevesli …

Bir gün kahvaltıya eniştesinin arkadaşı Noyan Çeşme deki bir kulübün sahibi yakışıklı bir erkek.

Defne’nin Mert’in tuzağına düşmesini engelliyor. Defne ile Noyan sürekli itişip kakışıyorlar. Ama bir gerçek var ki birbirlerinin arasında bir çekim var. Ve buna engel olamıyorlar. Ve Noyan Defne’ye aşık olduğunu hatta Onu deliler gibi sevdiğine karar veriyor ve Defne’ye açılıyor…

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.